Přihláška

Jsi příznivec černobílých barev? Chceš svůj vztah k východočeskému fotbalovému celku stvrdit členstvím v jeho oficiálním fanklubu, svou formou jednomu z nejstarších v historii samostatné České republiky? Ať už jsi přímo z Hradce Králové, z regionu nebo z druhého konce země, rádi tě mezi sebou uvidíme! Stát se členem není nic složitého – vyplň přihlášku, ručně či na počítači, podepiš a zašli či předej do našich rukou. Jak konkrétně postupovat najdeš níže v této sekci.

Členem se zájemce stává po uhrazení členského příspěvku – hotově některému ze členů výboru či bankovním převodem na účet fanklubu Votroci 2000, z.s.

  • Bankovní spojení pro placení příspěvků: 1090054399/0800 Variabilní symbol = rodné číslo (bez lomítka); do zprávy pro příjemce: jméno a příjmení + rok, na který je příspěvek placen
  • Aktuální výše příspěvků:
děti a mladiství (do 15 let včetně) = členství zdarma
studenti (16 až 26 let včetně), ZTP a důchodci = 150 Kč
ostatní = 300 Kč

Příspěvek na aktuální rok je nutné uhradit vždy nejpozději do data zahájení prodeje permanentek nového ročníku fotbalové sezóny.
Příklad: na rok 2022 uhradit před prodejem permanentek na ročník 2022/2023.

  • Co s přihláškou? Zvolte jeden z následujících způsobů:
  1. Vyplněnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku naskenujte a zašlete elektronicky na mail Votroci2000@seznam.cz, do přílohy nezapomeňte připojit své naskenované foto průkazového formátu (bude využito na vaší členské legitimaci)
  2. Vytištěnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku včetně svého průkazového fota zašlete poštou na adresu: Votroci 2000, z.s.; Úprkova 473, Hradec Králové, 500 09
  3. Vytištěnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku včetně svého průkazového fota předejte osobně některému ze členů výboru Votroci 2000, z.s.