Ohlédnu-li se a jarními výsledky a výkony Votroků, uvidím několik “světlých míst” plných fanouškovské radosti, ale také zmar a bídu v jarní pouti za ligovými body. Naši borci dokázali doma porazit Spartu i silnou Mladou Boleslav, Vojta Štěpán hattrickem skolil domácí Slovácko. Jde však o naše jediné jarní výhry, k nimž jsme přidali již jen remízy v Příbrami a na Bohemians. “Hradecká pevnost”, téměř nedobytná v minulé sezóně, je zbořena. Přečíst celý článek→
Nejužitečnější hráč v uplynulé sezóně? Známkování může napovědět
Až do 27. června můžete hlasovat o nejužitečnějšího hráče FC Hradce Králové v této sezóně odesláním jména vašeho favorita na e-mail jpahk@tiscali.cz. Mnozí z fanoušků možná už mají jasno, pokud ale nad svým hlasem váháte, přinášíme vám přehled vítězů pravidelného fanouškovského známkování jarních zápasů. Přečíst celý článek→
Napsali o nás – fanouškovské dění za 29. a 30. kolo
Konec sezóny nám přišel a rychlostí v posledních třech kolech moc nešetřil. Proto místo tradičního přehledu všech možných i nemožných článků alá wikipedie jsem si pro vás připravil jen přehled toho, co se napsalo přímo o nás, fanoušcích. Doufejme, že nám to hráči pro tentokrát prominou…
Přečíst celý článek→
On-line rozhovor s Ríšou Juklem
Na oficiálních stránkách FC Hradec Králové se bude konat on-line rozhovor s generálním ředitelem klubu FC Hradec Králové Ing. Richardem Juklem.
‘Kéž by nám Plíšek přivedl druhého Džeka,’ přeje si Ríša Jukl v rozhovoru pro Hradecký Deník
VIKTORKA A PÁRTY,
Nejprve pár fotek z Šiškova .
A slíbená písnička od Horkýže Slíže je tady .
Extra VELKÉ poděkování Vojtovi, Mrazíkovi a Zelímu, kteří s námi zůstali dlouho na afterpárty a povídali si s fans “do roztrhání těla” .
A teď již popořádku…. Dva busy a cca 40 kousků ve vlaku (těším se na Bajkem slíbené super videjko :-) ), pár aut – to bylo suma sumárum víc než 130 hradeckých fans v hledišti. Úsměvné tvrzení domácího počtáře, který se snažil namluvit světu, že zápasu je přítomno 890 diváků nemůžu brát vážně, lidi se dali spočítat a bylo jich tak 4 sta, v hledišti měl kotel Votroků jasnou převahu. Přečíst celý článek→
AKCE VÝJEZDNÍK – PŘEDÁVEJTE I V PRODEJNĚ GÓL
Ahoj, pro všechny fanklubáky, kteří se přihlásili do akce výjezdník :
Všechny lístky z venkovních zápasů dejte prosím do obálky, tu zalepte a :
a) předejte klukům v GÓLU v HK, kde nám pan Rambousek vyšel ochotně vstříct s využitím jeho prodejny jako kontaktního místa (můžete se tam ostatně i podívat na věci z fanšopu in natura); platí do středy 22.5.;
b) v neděli odpoledne budu 14-16 hod “v kanceláři” ve SPORT CAFÉ na Velkém náměstí v Hradci, kde mi můžete předat vše osobně;
c) vše můžeš poslat poštou na František Řehounek, sklad Urbanice 75, 50327 Lhota pod Libčany.
DŮLEŽITÉ : Na obálku napiš přezdívku, pod kterou jsi v akci výjezdník, ale také jméno a příjmení. Pak počet lístků a slovo PERMICE nebo Přečíst celý článek→
FOTKY Z UTKÁNÍ S OLOMOUCÍ
Pár fotek kotle atd zde .
Zůstaňte s Votroky i v létě, připravujeme pro vás zajímavá zpestření
Sezóna se nezadržitelně blíží svému konci, hradecké Votroky čeká poslední utkání tuto sobotu v Praze. Fanklub na toto utkání vypravuje hned dva holobusy, abychom se mohli rozloučit s našimi borci i se sestupující Viktorií Žižkov. Po utkání se v režii Johna Cotyho koná i rozlučková party v Malšově Lhotě v hospodě U Novotných.
Pak už budeme muset definitivně držet fotbalový půst.
Abychom vám to ale alespoň trochu ulehčili, nebudeme na těchto stránkách spát, nýbrž stále vám přinášet zajímavé zprávy. I když se nic hrát nebude, témat je celá řada – nekončící tragikomedie nového stadionu, změny v kádru, nový trenér. Mimo to budeme bilancovat letošní sezónu (stále můžete hlasovat o nejužitečnějšího hráče) a věnovat se i troše historii a hradeckým legendám. Chystáme pro vás i velmi zajímavou soutěž o spoustu předmětů z fanshopu, takže zůstaňte s námi!
HOLOBUSEM NA ŽIŽKOV – VYPRODÁNO, NEBO POJEDOU 2 BUSY ?
Počet autobusů bude upřesněm Johnem Cotym až kolem 14.00 hod, po jeho jednání s akcí “retro” výjezd.
NA ŽIŽKOV VŠICHNI V BÍLÉM, DÍKY OD CHOREOMANŮ
Hlaste se na cestu na Žižkov holobusem na gunny77@seznam.cz. Vedoucím zájezdu je tentokrát Nirvána. Odjezd tuto sobotu od Lidlu od terminálu 15,00 hod (sraz 14.45 posunuto na vaše přání, ale Coty vzkazuje, že je to pozdě, reklamace pozdního příjezdu na Žižkov se nepřijímají), cena klasicky 100,-Kč fanklubák, 150,-Kč ostatní. POZOR – můžete si objednat také POUZE zpáteční cestu autobusem (místenku), Přečíst celý článek→



