Přání do nového roku 2022

Přátelé, kamarádi,
rok 2021 je za námi a my si dovolíme říct, že úspěšně. Tento rok nabídl skutečně celou řadu pozitivních zpráv, ale nevyhnuly se nám i ty smutné.

Našim Votrokům se podařilo pod taktovkou trenérského dua Frťala – Prášil postoupit do nejvyšší soutěže, což bylo naším hlavním cílem. Obrovskou radost příznivcům černobílých barev udělala také zpráva, že došlo k podpisu smlouvy ohledně stadionu, který byl nejprve zdemolován a nyní začínají stavební práce stadionu nového.
Fanoušci po posledním odehraném zápase na Všesportovním stadionu vytvořili v podvečer pyroshow, kterou se s legendárním “Malšákem” rozloučili.
V létě přišel trenér Koubek se svými asistenty Hejkalem a Rolkem. Pod jejich vedením se nám zatím daří. Po podzimní části jsou “Votroci” na krásném 7. místě tabulky. Podařilo se jim obrat o všechny body Plzeň a překvapení jsme nedopustili ani v derby s Pardubicemi, které jsme vyhráli zaslouženě 2:0.

Bohužel nás během tohoto roku opustili některé známé tváře. My bychom určitě chtěli zmínit našeho vrátného pana Brzka a dále pak fanouška, který nevynechal jediný trénink, Jiřího “Pospu” Pospíšila. Myslíme na vás, pánové!

Závěrem chceme popřát všem členům našeho fanklubu, ale i dalším příznivcům našeho klubu, hráčům a zaměstnancům klubu FC Hradec Králové pevné zdraví a šťastný nový rok 2022.

Výbor fanklubu Votroci 2000, z.s.