V pátek přijedou Budějovice!

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pomalu ale jistě míří do finiše. Při pohledu na tabulku je téměř jasné, že na prvním místě skončí páteční soupeř Votroků, SK Dynamo České Budějovice. Druhou příčku, první barážovou, nejspíš urve tým FC Vysočina Jihlava. O druhou barážovou příčku se v posledních kolech svede velký boj, tak jako o nesestupová místa. Závěr tedy bude zajímavý.

Druhou barážovou příčku drží fotbalisté FC Hradec Králové (43 bodů), na které čeká suverénně první tým ligy, České Budějovice (62 bodů). Zápas 26. kola se odehraje v pátek 3. března od 18 hodin v Hradci Králové. Votroci se mohou po 25 kolech pyšnit nejlepší obranou v lize. Doposud inkasovali pouhých 16 branek a nyní je čeká soupeř, který se může naopak pyšnit nejlepším útokem v lize.

Hráče černobílého klubu nečeká nic jednoduchého. Dá se říct, že Votrokům začíná baráž už pátečním zápasem. Čekají je totiž 4 zápasy s týmy, které obklopují horní patra tabulky. V minulém kole hradečtí fotbalisté remizovali 2:2 na hřišti Třince.

Jihočeský celek může po 26. kole slavit postup do FORTUNA LIGY. Pět kol před koncem mají náskok dvanácti bodů. České Budějovice na jaře 2019 ještě neprohrály, respektive ještě ani jednou neztratily body. Z 9 zápasů získaly všech 27 bodů, což je slušný počin. Poslední vzájemný duel skončilo výhrou jihočeského klubu. České Budějovice porazily Hradec na svém stadionu 3:1, když se o všechny branky domácích postaral Ledecký.

Souboj „černobílých klubů“ bude řídit p. Franěk. Asistenty mu budou Dobrovolný a Šimáček.

V pátek dorazte na zápas s Dynamem do sektoru pro domácí fanoušky. Hráči budou naši podporu potřebovat už jen z toho důvodu, že můžeme očekávat soupeře na tribuně, neboť hosté mohou již v pátek slavit postup. Všichni však pevně věříme, že jim oslavy odložíme a opět se posuneme blíže k vytoužené baráži.

V PÁTEK VŠICHNI SPOLEČNĚ ZA HRADEC!