Červencové ohlédnutí za přátelskými zápasy

Hradečtí fotbalisté v červenci odehráli tři přípravné zápasy. Dvakrát odešli ze hřiště vítězně a jednou smírně.

Hned zkraje měsíce se utkali s druholigovou Viktorkou Žižkov. Tu Votroci porazili 1:0 díky trefě Hynka ze šesté minuty.

V neděli 8. července byl k vidění mezinárodní souboj. Votroci v sousedních Opatovicích nad Labem přivítali národní tým Bahrajnu. Bahrajn se ujal ve třetí minutě vedení 1:0 díky gólu z penalty. Nakonec tento duel fotbalisté z Asie nevyhráli. Sedm minut před koncem zápasu se trefil Jirka Miker – 1:1.

Poslední střetnutí se odehrálo s Ústím nad Orlicí. Votroci generálku na novou sezónu zvládli a vyhráli 3:1. O branky Hradce se postarali Kuba Chleboun, jenž si dal vlastní gól, Martinec a Zorvan.

Nyní se už vše pořádně připravuje na neděli. V neděli 22. července startuje pro Votroky liga. Votroci zajíždí na hřiště do Tábora!