11. kolo: FC Hradec Králové – Slavoj Vyšehrad 3:0 (2:0)

Nedělní zápas jedenáctého kola nabídlo setkání dvou nováčků FNL v sezoně 2015/2016. Domácí FC Hradec Králové přivítal na svém stadionu pražský Slavoj Vyšehrad. Domácí byli favoritem utkání a s přehledem vyhráli 3:0.

Začátek zápasu byl ve znamení nepřesností na obou stranách. První vážnější šanci měli domácí, ale Pavel Černý trefil jen obránce před sebou. V polovině prvního poločasu Pavel Černý vyhrál souboj s vyšehradským obráncem a postupoval sám na Krbečka. Nahrál volnému Pázlerovi a ten se trefil do prázdné branky – 1:0. Poté Adam Vlkanova střelou z vápna orazítkoval břevno Krbečkovy svatyně. Do konce poločasu “votroci” přidali ještě jednu branku. Na prudký centr si naskočil Pázler a svým druhým gólem zvýšil skóre – 2:0. Vyšehrad měl v poločase jednu šanci, ale to by branka musela být ve tvaru H. Ve druhém poločase zvýšil na 3:0 penaltový střelec Igor Súkeník, který nedal Krbečkovi šanci. Zápas se dohrával, pár šancí ze strany Hradce bylo, ale buď končily v Krbečkových rukou nebo mimo branku. Zajímavostí je, že Hradec kopal potřetí za sebou pokutový kop. Šestou nulu Radima Ottmara shlédlo 983 diváků. V příštím kole jedou “Hradečáci” na východ republiky, do Karviné. Fanklub Votroci 2000 vypravuje autobus a již se můžete hlásit!