S fanklubem a ECE do Teplic a zpět zadarmo

Fanklub VOTROCI 2000 pořádá, díky významné finanční podpoře firmy ECE, autobusový zájezd na prvoligové utkání Hradce v Teplicích. Zápas se hraje v neděli 28.dubna, výkop je stanoven na 17,00 hod. Odjezd z Hradce je ve 13,00 od Lidlu na terminálu MHD v HK. EXTRA holobus jede z Jaroměře ve 12,00 hod.  

POZOR:  PŘIDÁN  DALŠÍ BUS,  HLASTE  SE  DO  PÁTÉHO !!! KONTROLUJTE, ZDA JSTE NAPSANÍ !

Zatím 254 přihlášených, takže 4 holobusy + dvoupatrák “našlapány” až po střechy.      obsazenost – sobota       

Zasedací pořádek v AYTES    patro   přízemí       

Autobusem do Teplic

Autobusem do Teplic

Zájezd je pro všechny zájemce zdarma, omezení je dané kapacitou autobusů.

POJEĎME VŠICHNI PODPOŘIT VOTROKY, JE TO O 6 BODŮ!!!

POZOR: členové fanklubu dostanou zdarma i vstupenku do sektoru hostí ! Takže super výlet zadarmo, stačí vzít si PET lahev s vodou a chleba s máslem osolený, pak již peníze nejsou potřeba :-) ! Vstupenky budou distribuovány již cestou v autobusech. Fanklubák MUSÍ  mít proto s sebou kartičku a uhrazené příspěvky.

Pojedou holobusy a dvoupatrový autobus AYTAS. Každý ať se rozhodne sám, do kterého autobusu se přihlásí, ale platí že:

– v holobusech bude zábava

– v AYTES se pojede potichu

Letáček Teplice A6

Letáček Teplice A6

V autobusu AYTES bude daný zasedací pořádek, každý cestující plně ručí za své místo. Není povolena konzumace donesených alkoholických nápojů. Řidič je oprávněn nevzít podnapilého pasažéra. Takže prosím zvažte, jaký typ dopravy preferujete a objednejte si místa v takovém busu, který vám lépe vyhovuje. AYTES je přednostně určen pro rodiny a “diváky”, veselé holobusy pro fanoušky “non plus ultras” :-) . Díky předem za pochopení.
Holobus EXTRA  má speciální trasu, pojede již v 11.45 z Černožic (pumpa) – 12,00 hod z Jaroměře (hl. vlakové nádr.) – Dvůr Kr. (autobusák) – Miletín (náměstí)  – Hořice (autobusák) – Jičín (Benzina Robousy) – Poděbrady – Teplice. A stejně tak i zpět.
ZÁVAZNÉ objednávky posílejte co nejdříve na adresu gunny77@seznam.cz , do předmětu napište TEPLICE.

V objednávce uveďte počet míst, do kterého busu, a kolik z toho je členů fanklubu.

Pokud zvolíte rodinný autobus, můžete si také vybrat místa (viz přiložené vyobrazení zasedacího pořádku). Pokud máte zájem o místa v holobusu EXTRA, který pojede po trase vyžádané fans, napište do objednávky kolik lidí a kde nastoupí + tel. kontakt na jednoho ze skupiny. Čas vám pro holobus EXTRA bude upřesněn emailem.

JEDEME PRO 3 BODY! NIC NEŽ HRADEC!