Výjezd na Spartu 2. 9. 2012

Hradečtí votroci zavítají na Letnou 2. 9. 2012 s očekávaným výkopem v 17:00 hodin. Jako obvykle tam nesmíme chybět také my, fanoušci FC Hradec Králové.

Vzhledem k dobrému dopravnímu spojení do hlavního města Prahy je mnoho pohodlných i méně pohodlných způsobů, jak se dostat na zápas. Jakou formu dopravy si tedy vybrat?

Autobus

Fanklub Votroci 2000 opět organizuje zájezd autobusem na tento zápas s pravděpodobnou cenou 100 Kč pro členy fanklubu a 150 Kč pro nečleny. Výhodou je, že nemusíte hledat cestu až ke stadionu, pravděpodobně také dřívější příjezd zpět do Hradce Králové.

Odjezd bude stanoven asi na 13:00 od hlavního vchodu do Lídlu u Terminálu HD. Objednávání bude probíhat opět přes mail a bude umožněno v blízkých dnech. Před zápasem bude také zajištěná hospoda v Praze.

Vlak

Hlavní proud fanoušků jede v 12:08 z Hradce Králové vlakem R 850 Sněžka s očekávaným příjezdem v 13:47.

V Praze se půjde s menší zastávkou v nějakém občerstvovacím zařízení na stadion, takže opět pokud nechcete nikde bloudit, vybavte se hradeckými barvami a směle můžete vyrazit s ostatními fanoušky na zápas.

Dalších X vlaků je možné si vyhledat na serveru idos.cz, ovšem výjezd s hlavním proudem fanoušků je vždy ta nejlepší varianta už jen z důvodu skupinové jízdenky, která je podstaně levnější ;)

Auto

Celkem rychlá varianta cestování na utkání na Letné je auto. Auta s dálniční známkou jsou v Praze cobydup po dálnici D11. Zaparkovat se dá kolem stadionu a na Letenské pláni.

Doplňující informace

Pro fanoušky hostí slouží vchod číslo 5, který je z ulice U Sparty. V hostujícím  sektoru je slušnost stát a fandit, byť za to nikdo hlavu netrhá ;)


Zvětšit mapu