OSTUDNÁ FOTBALOVÁ NEDĚLE VE SCHIZOFRENÍM ROZHOVORU

Co napsat po další jarní domácí porážce, co napsat po dalším zápase bez vstřeleného gólu, co napsat v situaci, kdy si nejsme schopni ani vypracovat gólovku, co napsat po obludném představení zkurvysyna pana Adámka? Ptám se tedy sám sebe v těžce schizofrením rozhovoru mého lepšího a horšího Já…..             

 

Tak jak, zase jste to projeli, nemá to cenu, jsou to žebráci…

Vole. Kluci makali, dřeli, ale nejde to. A hlavně ten černej gauner s píšťalkou, zaříznul nás jak podsvinče, copak jsi to neviděl!

Jasně, klasický výmluvy na rozhodčího. Búbúbú, rozhodčí nám ubližuje.

Byl jsi tam? Tak jsi to snad viděl, ne. Ta extra přísná penalta a pořád nás řezal a pískal nám všechno a chacharům promíjel jasný fauly, prostě podvod. A před týdnem v Budějkách to samý. Nesmyslně nastavuje, pak neodpíská jasný faul na Vojtu a v zápětí penalta, to není normální…

Jó ? A co je teda normální? Že ti lazaři nevystřelí na bránu? V těch tvých Budějkách mohli dát 2-3 góly do poločasu, jenže panáčkové si nahrávají ve čtverci v situaci, kdy by i Luňák z Přeboru střílel sám na kasu. A ve druhém jsou podělaní strachem a kazí úplně jasné balóny, místo brejků odevzdávají míče soupeři…To prodali, ne?

Meleš kraviny! Kdybys viděl Kotala, jak byl naštvaný v Budějkách i včera po Baníku… A kluci dřeli, mančaft to neprodal, to je kravina. Navíc sami body potřebujeme, alespoň 3 ještě kurva, vždyť mi furt můžeme spadnout…

No to jo, pokud budete hrát tohle…Jen ti připomenu, ty fanatiku, že na jaře jste hráli 8 zápasů a dali jste jen 4, slovy ČTYŘI, góly. A ani žádné šance nemáte. V Liberci gól z dálky, Sraltě z penalty. Prostě jsou to tragédi, tak si to přiznej.

NESER MĚ! Jasně, tak nám to teď nejde, ale máme peška, zranili se nám Klapíňo a Fíša a prostě ta záloha není tak kreativní, no…

A co ty vaše posily? To bylo keců, že máme střelce a záložníka, po zimní lize se tady všichni radovali, že Mrázek a Edunov budou super posílení týmu. Tak mi prosím tě připomeň, na kolik že to gólů, nebo ne, kolik že alespoň dobrých akcí založil Edunov? A Mrázek, nemusíš mi říkat kolik dal v kapr lize gólů, ale řekni mi, kolikrát v lize vystřelil na branku soupeře?

To přesně nevím, no…

Ale já jo, já ti to řeknu, odpověď je totiž pro oba stejná, NULA, panáčku, jedna velká NULA.

No jo, tak čekali jsme víc, to je pravda… Snad se ještě chytí.

Snad se chytí, snad se chytí. Neslyšíš, jak jsi směšný? To je pořád jen „musíme věřit, musíme věřit“. Tak choď do kostela, když máš potřebu pořád věřit, komiku.

A co mám dělat? Fandím asi 35 let a bylo to tady často mnohem horší než je to aktuálně teď, vypadá to, že snad budeme hrát třetí rok v řadě ligu, to je na Hradec úspěch, pokud to tedy dobře dopadne.

Aha, takže za rok už asi spadnete, viď? No, s těma výsledkama a s tou hrou, a s tím nestadionem – vždyť vy jste stejně v lize zbyteční.

Zase meleš. V létě přijdou prašule za Pilku, Ríša to posílí a pojedem na 7 flek, to uvidíš!

Prachy za Pilku si nechá město.

Snad ne, nebo snad alespoň něco nám dají, musíme přece jít dopředu, to snad vidí i na městě, no ne?

A kam jako dopředu? Co vlastně chcete? Každý rok se zachraňovat a doufat, že se udržíte? To vás bude bavit? Vždyť za chvíli nebude nikdo na tu čutanou chodit. Všímáš si, jak ubývá lidí?

To je blbý, to je fakt. Ale máme super zdravé jádro, kluci dělají chorea, jezdí se ve slušným počtu na každý zápas venku, kotel je fakt dobrej.

Svatá prostoto. Kotel je 80-100 lidí, doma dejme tomu 300. Ale na Hradec musí chodit 7 tisíc aby to mělo smysl. A na tuhle kopanou, kterou teď předvádíte, se vám lidi brzo vykašlou.

My se chytneme. Výkony mladýho Holeše, např., to je to světýlko v tunelu…

Jo, dorostenec oporou, to je taky věc. Proč ten mančaft netáhnou ti starší? To je jako normální, že kluk s pěti starty v lize je pořád tahounem?

Víš co, kašlu na tebe, negativisto. V neděli valím do Hradiště a jedu tam pro 3 body.

Jedu s tebou, co mám dělat. Ale proč vlastně, to sám nechápu.

oba společně : díky za rozhovor a pořád platí  NIC NEŽ HRADEC, NIC NEŽ HRADEC, NIC NEŽ HRADEC !!!