Výjezd do Liberce

Jarní část Gamrinus ligy se blíží, první zápas náš tým odehraje již v sobotu 18. února od 16:00 na půdě Slovanu Liberec – stadionu U Nisy. Protože se jedná o první ligový zápas po více než dvouměsíční zimní pauze, navíc s atraktivním soupeřem, dá se očekávat vysoká účast našich fanoušků. Pokud patříte k těm, kteří se do „Sudet“ chystají nebo o tom uvažují, přináším vám pár užitečných informací a důvodů, proč se zúčastnit.

Výjezd do Liberce

Výjezd do Liberce

Hlavní voj fanoušků vyráží z Hradce Králové vlakem v 9:23, který přijíždí na liberecké nádraží v 11:58. Do začátku utkání tedy budou k dispozici čtyři hodiny, které můžete využít k poznávání města a jeho služeb společně s ostatními fanoušky. Samozřejmě do Liberce můžete vyrazit i jiným vlakem, nicméně cestování s hlavní skupinou přináší řadu výhod – levnější jízdné na skupinový lístek a rychlejší a zábavnější uplynutí cesty.

Pro ty, co preferují dopravu po vlastní ose, přikládám mapu a tip, jak se co nejlépe dostat ke stadionu.

Cena vstupenky na stadion činí 80 Kč, na severní tribunu 100 Kč, k našemu kotli se dostanete vstupem od řeky, mezi severní a západní tribunou.

No a proč vyrazit zrovna do Liberce? Pokud ještě pochybujete, tak vězte, že:

  • jde o první zápas jarní části
  • výjezd v minulém roce patřil mezi ty největší
  • poprvé uvidíte nové posily našeho týmu v ostré akci
  • mnoha fanoušky je označován jako výjezd jara


Zvětšit mapu

Cesta autem: přejedete po čtyřproudové silnici téměř celý Liberec, poté odbočíte směr Frýdlant, ihned po přejetí řeky Nisy odbočka vlevo ke stadionu. Viz mapa.