Vzhůru za splněným snem! Votroky v sobotu požene vyprodaný Malšák!

Odklepnuto, zkolaudováno! Jen co zazněla tato slova, spustil se v 9 hodin ráno prodej vstupenek na sobotní utkání s Českými Budějovicemi. Fanoušci Hradce Králové vzali lupeny útokem a za 90 minut mohl klub hlásit “VYPRODÁNO”! První domácí utkání je tak beznadějně vyprodané a Votroky tak požene v sobotu Malšák zaplněný až po střechu. Utkání začíná v 18 hodin.

Hradečtí fotbalisté měli na úvod sezóny těžký los, nejprve hráli na Slavii, kde bojovali, ale bohužel prohráli 2:0. Poté hráli opět venku, tentokrát v Plzni, tedy druhý těžký soupeř na začátek nového ročníku. Avšak s Plzní jsme nakonec remizovali 1:1 díky brance Ondry Šašinky, jenž se prosadil v posledních vteřinách zápasu.

Náš soupeř z Českých Budějovic také neměl na začátek jednoduchý los. Nejprve zajížděl do Uherského Hradiště, odkud si odvezl porážku 4:1. Svůj druhý zápas hráli doma proti pražské Slavii a ani v tomto zápase si nepřipsali body do tabulky, tentokrát prohráli 3:1. V tabulce se tak nachází na posledním místě se skórem 2:7 a žádným bodem.

DŮLEŽITÉ INFORMACE NEJEN PRO SEKTOR “G”

  • Ve středu v 9:00 bude na webu klubu spuštěn předprodej vstupenek, pokud chcete do kotle, kupujte si lístky do “Sektoru G”
  • Upozorňujeme, že v kotli budou všichni stát, fandit a dbát pokynů speakera
  • Na utkání máme nachystané dvě prezentace, tou první bude celostadionová kartonáda (budete vyzváni moderátorem), tu druhou pak odprezentujeme v sektorech F, G a H
  • Prosíme všechny o maximální spolupráci, aby se vše vydařilo dle našich představ
  • Náš sortiment (vlepky, náramky, atd…) bude v prodeji o poločasové přestávce u stupínku
  • Během zápasu bude možné také přispět do kasičky dívkám v bílých tričkách s nápisem choreofond – pokud budou již na sobotní zápas vratné kelímky, můžete i jimi přispět do choreofondu tím, že je vhodíte do označených pytlů

BUDE TO VELKÝ! NIC NEŽ HRADEC