Dokončení růžových brejliček

Odchod, doslova „zmizení“ hradeckých Votroků vyhovuje prakticky všem, kromě Hradce jako takového. Loňské jaro, kdy „vyšší moc“ zachraňovala vší silou Baník a potápěla Bohemku tak dlouho, až ji dostala z ligy, si letos vybrala jako nejslabší kus prvoligového stáda Hradec. Stačilo trocha „bububu“, ukázková práce hvízdala se Slováckem a naše půlky se stáhly k sobě strachy pevněji než helvétská víra. Jsem pevně přesvědčený o tom, že komedie se Slováckem se hráčům v hlavách uhnízdila v podobě hesla „Hradec v lize nechtějí, stejně nemáme šanci“, a tým, přes mnohá vzletná prohlášení, již poté ligu jen trpně dohrával, vždyť jsme nedali čtyři zápasy gól, a to proti nám stály i  Budějovice a Příbram. Proč se tak stalo, to si musí vyhodnotil trenéři a vedení klubu. Přečíst celý článek→

Tak mi spadly růžový brejličky… č.1

Takže padáme. Tušili jsme ten průser už od Slovácka, ale někteří růžobrejlovci – jako například já, věřili v srdci až do Slávie. Ta sfoukla nekompromisně i poslední jiskřičku prvoligové naděje.

Rychta od Plzně, to nebyla jen poslední rána, ale také kalich plný hořkosti, kterým jsme museli nechtěně zapít sestup, sledujíce křepčící hosty s pohárem pro vítěze ligy pánů Pelty a Berbra. Tahle jména by měla mít liga v názvu,  Gambrinusu ta liga není na 100%. Přečíst celý článek→

Rozhovor s Jánošem

Po nešťastné porážce v domácím utkání se Slováckem čekal Votroky zápas na jihu Čech,  v Budějovicích. Nepovedený závěr již zmíněného souboje, kdy jsme ztratili v závěrečných minutách nejen vedení, ale dokonce všechny body, ale i páteční termín jihočeského utkání a dále skutečnost, že bylo ke shlédnutí na TV FANDA v přímém přenosu zapříčinily, že se do Budějovic vypravil pouze jeden holobus hradeckých fanoušků.

Jak si však přítomní notovali, kvantita byla nahrazena mimořádnou kvalitou :-). Zájezdu se zúčastnilo mnoho skutečných legend královéhradecké fanouškovské scény a s jednou z nich, Jánošem, jsme si cestou popovídali.
  Přečíst celý článek→

Pro členy Fan-klubu i ostatní příznivce

Zdravím všechny ctitele černobílých barev a připomínám anketu o nejužitečnějšího hráče FC HK za právě končící sezónu. Své hlasy posílejte buď na můj mail (zvolanekzz@email.cz), nebo na jpahk@tiscali.cz. Termín pro odeslání hlasu je od 2. června do 30. června 2013.
Druhé upozornění platí pro členy Votroků, vázne výběr členských příspěvků za tento rok, zatím má zaplaceno polovina členů. Je třeba se polepšit a zaplatit do konce června, aby byl fond na další činnost.