27. kolo: FK Teplice – FC Hradec Králové 0:1 (0:0)

Dohrávka 27. kola a zároveň poslední zápas základní části Chance ligy nás poslal na teplická Stínadla. Hrálo se o hodně, upevněni 5. místa v tabulce bylo pro Votroky velikou výzvou a lákadlem. 

Zápas

Povedlo se! Ve vyrovnaném utkání se prosadil pouze V. Darida z pokutového kopu a určil výsledek 0:1. Historické umístění v samostatné české nejvyšší soutěži, vylepšené o rekordní bodový zisk (49) bylo na světě.

Fans

Na zápas vedle 1,5 autobusu vyrazlili naše borce podpořit fanoušci také vlakem a několika auty. V sektoru hostů se podle informací sešlo 120 fanatiků.
Votroci byli hnáni k vítězství celých 90 minut ze sektoru ověšeného vlajkami.  Choreografie na toto utkání připravena nebyla.  Zápas sledovalo 3054 diváků.

Počet výjezdníků: 120

Fotogalerie

(autor fotek: Luboš Lorinc – fchk.cz)

Pozvánka na příští zápas

O víkendu  startuje nadstavbová část, kde se naši kingové pokusí sezonu posunout ještě o level výš a vybojovat příčku zajišťující evropský pohár. Prvním soupeřem nám bude Viktoria Plzeň. 

Zápas se hraje ve Štruncových sadech v neděli 3.5. s výkopem v 15:30. Fan-klub Votroci 2000 i na tento zápas organizuje autobusový zájezd!!!