Výsledek ankety o NEJUŽITEČNĚJŠÍHO HRÁČE FC HK v sezóně 2023-24

Sobotní půlnocí bylo ukončeno letošní hlasování. Celkem se ankety zúčastnilo 46 fanoušků. Výsledek na prvních dvou místech byl velmi těsný, rozdíl činil pouze 3% z celkového počtu bodů. Hodnoceno bylo celkem 13 hráčů z celého kádru.

Hodnocení letos nebylo jednoduché, všichni hráči podávali skvělé výkony. Podzimní část nebyla sice úplně optimální, ale výsledkově vydařené jaro nakonec hradecké fotbalisty vyšvihlo až k zápasu o Evropu.

Nejvíce hlasů si vysloužil navrátilec do dresu Votroků a velký oblíbenec publika Pilka. V sezóně zaznamenal šest branek a dalších pět dokázal připravit. V závěsu za ním skončil Zadry, který se poprvé mezi tyče dostal až ke konci soutěže v pohárovém utkání se Slavií. Před jarní částí se z něj po odchodu Bajzy stala jednička našeho týmu, odchytal všechny zápasy a zapsal osm čistých kont. Už s větším bodovým odstupem obsadil třetí pozici kapitán týmu Kody, který nastupoval ať už jako defenzivní záložník nebo na pozici stopera.

Konečné výsledky:

1. místo Václav PILAŘ 89 bodů

2. místo Adam ZADRAŽIL 80 bodů

3. místo Petr KODEŠ 31 bodů

Na dalších místech se umístili tito borci: Spáčil, Krejčí, Vašulín, Juliš, Horák, Harazim, Kučera, Dancák, Čmelík a Čihák.

Václav Pilař zaznamenal již třetí vitězství za dobu svého působení u Votroků a je druhým hráčem za Adamem Vlkanovou.

Vítězi gratulujeme a věříme, že v příštím ročníku bude hlasujících mnohem více. Vrátíme se k hlasování podzim – jaro, aby výsledky byly objektivnější, protože hodnotíme celou sezónu.