V neděli v Edenu proti Slavii!

V 9. kole FORTUNA LIGY zajíždí fotbalisté FC Hradec Králové k poslednímu mistru ligy. Soupeřem Votroků bude v pražském Edenu Slavia Praha. Souboj Davida s Goliášem je na programu v neděli 26. září od 19 hodin.

Pražská Slavia se nachází po 8. kole na 2. místě s 19 body a má jeden zápas k dobru (Olomouc). Navíc se může pyšnit úctyhodnou bilancí. Už má v lize totiž sérii 53 zápasů bez prohry! Naposledy odehrála svoje utkání ve vršovickém Ďolíčku, kde po prvním poločase prohrávala 1:0 a nakonec zápas dovedla k vítěznému konci. Bohemians rozstřílela 5:1. V týdnu odehrála Slavia zápas v MOL Cupu a výsledkem 4:2 vyřadila třetiligové Velvary.

Votroci po pěti kolech měli na svém kontě pouhé 3 body. Poté se rozjel hradecký válec a získal 9 bodů ze 3 zápasů! Výhry nad Plzní, Budějovicemi a rivalem z Pardubic katapultovaly Votroky na krásné sedmé místo s 12 body. Hradec se může pyšnit i velice dobrou obranou v čele s Vilémem Fendrichem, který naposledy inkasoval na Letné v Praze. Po vydařeném derby byly soupeřem v MOL Cupu Zápy. Votroci je porazili 4:0 a postoupili dál.

V tomhle zápase skončí jedna série. Bude to slávistická (53 zápasů bez prohry) a nebo hradecká (3 ligové výhry v řadě)? My si přejeme, aby byla ukončena ta slávistická. Jednou to už přijít musí! Na tento zápas je delegován jako hlavní rozhodčí Petřík. Asistenty mu budou Nádvorník a Kubr.

SHRNUTÍ

  • Kdy: neděle 26.9. 2021
  • Začátek zápasu: 19:00
  • Doprava: po vlastní ose
  • Cena vstupenky: 210,-
  • Sektor hostí: 120

Informace ohledně vstupenek ZDE

Pojeď se s námi do Edenu bavit fotbalem!