V neděli “doma” proti Teplicím!

Ještě jsme pořádně neoslavili naše druhé venkovní vítězství v letošní sezóně a už je před námi další zápas. V neděli 24.10. vyzveme v azylu v Mladé Boleslavi celek FK Teplice. Utkání začíná v 16 hodin.

Náš soupeř se v letošní sezóně zatím trápí, sklářům patří prozatím předposlední pozice v tabulce. Tepličtí zatím dokázali plně bodovat pouze jednou a dvakrát si body dělili, v dalších osmi zápasech odešli s prázdnou. Naposledy doma podlehli nejtěsnějším rozdílem 0:1 Plzni, která zatím vévodí tabulce a body ztratila pouze s Hradcem Králové.

Votrokům patří v tabulce krásné 7. místo. Po domácím zápase s Jabloncem, ve kterém ztratili dva body až posledním vteřinách, dokázali tentokrát vyválčit všechny body ve Zlíně, kde zvítězili 2:3. Úvodní trefu zaznamenal Pavel Dvořák, další dvě branky přidal kapitán Votroků Adam Vlkanova, pro kterého to byly první zásahy v probíhající sezóně.
Hradečtí mají na svém kontě 16 bodů, za 4 výhry a stejný počet remíz. Třikrát odešli poraženi.

Na utkání klub opět vypravuje pro fanoušky autobus, ostatní příznivci vyráží tradičně po vlastní ose. Aktivní fanoušci se sejdeme na našem tradičním místě a poženeme kluky za dalšími třemi body do tabulky!

Pojeď se v neděli bavit fotbalem! Nic než Hradec!