7. ročník zimního halového Votrok Cupu

V sobotu 15.2. 2020 se konal již 7. ročník tradičního zimního halového turnaje Votrok Cup. Opět jsme navázali na předešlý rok a turnaj jsme naplánovali z kraje nového roku, loni to bylo v lednu, letos to vyšlo na únor. Účast na turnaji se nám trochu snížila, celkem si přihlásilo šest týmů, loňské ročníky jich bylo osm, ale shodli jsme se po turnaji, že i šest týmů je parádní počet. Více zápasů, zahrál si každý s každým a časově to vyšlo téměř stejně.

Letos se turnaje nezúčastnili Démoni, kteří se z turnaje omluvili. Tým Caps Lock Gang změnil název na Okolo Hradce a obnovila se zhruba polovina mužstva. Premiérově se představil tým Königgrätz Patriots, kde se sešli fanoušci z YUHK a Union HK.
Stejně jako loni, tak i letos chceme poděkovat všem organizátorům, holkám ze stánku a Honzovi Kotoučkovi, který se vinou zranění opět objevil pouze v roli rozhodčího.
Vítězem turnaje se premiérově stali kluci z Hradecké Mládeže, kteří svému soupeři nasázeli čtyři branky ve skupině, ale ve finále to byl s týmem Crime Boys vyrovnaný zápas až do samého konce. Nakonec došlo na penaltový rozstřel, ve kterém byli mladí úspěšnější a mohli zvednout nad hlavu nejen trofej pro vítěze, ale také putovní pohár.

Klub FC Hradec Králové stejně jako loni věnoval osm tašek s plakáty týmu, kalendáře na rok 2020, půllitry s logem klubu pro nejlepšího střelce a brankáře turnaje a samozřejmě i další ceny, které byly spravedlivě rozdělené. Od fanklubu obdržel každý tým podle umístění flašku kvalitního alkoholu, diplomy a nejlepší tři týmy, střelec a brankář turnaje navíc poháry.
Halu jsme financovali ze startovného a zbytek z choreofondu. Díky vlastnímu občerstvení a prodeji suvenýrů se nám podařilo do choreofondu vydělat peníze, které budou využity na aktivity fanoušků.

Turnaj proběhl opět v přátelské atmosféře. Nesmíme zapomenout zmínit, že hala byla vyzdobena hradeckými zástavami, po turnaji došlo na společné focení. Za tým Crime Boys nastoupil bývalý skvělý hradecký obránce Jirka “Bradka” Poděbradský, který je mezi fanoušky stále velice oblíbený.
Při závěrečném vyhlašování předávali ceny hráči FC Hradec Králové zranění Jirka Kateřiňák s Danem Procházkou, kterým přejeme brzké uzdravení a děkujeme, že se za námi zastavili. Na závěr nesmíme zapomenout zmínit cenu pro nejužitečnějšího hráče, kterou získal Ludva a opět nechyběla jeho sólo děkovačka a “rybička”.

Ještě jednou díky všem!

S pozdravem organizátoři turnaje z řad výboru fanklubu VOTROCI 2000 a členů skupiny Ultras Hradec

—————————————————————————

tabulka

—————————————————————————

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

Čtvrtfinále

 • Okolo Hradce – Königgrätz Patriots 0:4
 • Crime Boys – Weekend Brothers 2:1

Semifinále

 • Hradecká Mládež – Königgrätz Patriots 2:1
 • Notor Fanatics – Crime Boys 1:3

O 5-6. místo

 • Okolo Hradce – Weekends Brothers 0:1

O 3. místo

 • Königgrätz Patriots – Notor Fanatics 1:4

Finále

 • Hradecká Mládež – Crime Boys 0:0 (penalty 3:0)

—————————————————————————

KONEČNÉ POŘADÍ

 1. Hradecká Mládež
 2. Crime Boys
 3. Notor Fanatics
 4. Königgrätz Patriots
 5. Weekends Brothers
 6. Okolo Hradce

—————————————————————————

 • Nejlepší střelec turnaje: Jaroslav Bitarovec – Hradecká Mládež (8 branek)
 • Nejlepší brankář turnaje: Radek Lhotka – Hradecká Mládež

—————————————————————————

Fotogalerie