Fanoušci hodnotili hráče FCHK za jaro 2019! Vítězem ročníku se stal Adam Vlkanova!

Vážení příznivci FC Hradec Králové.
Dnem 24. června byla uzavřena jarní část ankety o nejužitečnějšího hráče FC HK dle mínění fanoušků. Průměrná návštěvnost na jarních zápasech “Votroků” byla 959 diváků.
Do ankety dorazilo tentokrát pouze 30 tipů. Číslo je ještě nižší než na podzim, ale věříme, že příští sezónu se zapojí daleko více lidí a pokud budou hodnotit objektivně, tak jsme si jisti, že naše anketa má význam.

Po sečtení s podzimem tedy přišlo do ankety celkem 71 tipů. Body z podzimu se přičetly k těm jarním, které nám od vás přišly nyní a vzešel vítěz – nejužitečnější hráč FCHK za sezónu 2018/2019.
Na 5. místě skončil navrátilec Jakub Šípek, který působil na podzim na hostování v Chrudimi a na jaře v dresu “Votroků” ukázal, že je útočníkem, který umí dávat branky. Čtvrté místo obsadil tvořivý záložník Filip Zorvan, jenž neměl na začátku jara lehkou úlohu a zpočátku byl Frťalovým žolíkem, než si našel místo v sestavě. Na bronzové příčce skončil střední obránce Jakub Martinec, který podával po celé jaro skvělé výkony, jedinou kaňkou byl zápas v Brně, kde obdržel červenou kartu. V zápase s Brnem udělal velkou hrubku, která nás možná stála baráž, ale jinak patřil opět k oporám našeho týmu, na 2. místě skončil náš brankář Radim Ottmar.
Vítězem ankety a nejužitečnějším hráče za sezónu 2018/2019 se stal hradecký štírek Adam Vlkanova
a my mu blahopřejeme k obhajobě z minulé sezóny.
Všem, kteří se zúčastnili hlasování, výbor fan-klubu VOTROCI 2000 děkuje a doufá, že účast při hlasování v příští sezóně bude početnější.
S pozdravem, výbor fanklubu.