6. ročník zimního halového Votrok Cupu

V sobotu 5.1. 2019 se uskutečnil již 6. ročník zimního halového turnaje Votrok Cup. Stejně jako v ročníku předešlém, tak i v tom šestém jsme turnaj připravili až po novém roce, aby se shodilo nějaké to kilo z vánočního cukroví a bramborového salátu. Turnaj byl opět stejně jako loni pouze pro osm týmů, což je pro nás ideální počet, vzhledem k tomu, že má hala, ve které se turnaj pořádá pouze jedno hřiště.

Turnaje se tentokrát nezúčastnily týmy Black Storm a Veteráni, avšak tři fanoušci z nich hodně pomohli s organizací turnaje, ať už Jarin s dcerou Mončou u občerstvení, tak i Švéd a Koty v roli rozhodčích.
Vítězem turnaje se stal podruhé v historii tým zlobivců z Crime Boys, kteří sice s mančaftem Notor Fanatics prohráli ve skupině, ale ve finále jim to vrátili i s úroky a zvedli nad hlavu trofej pro vítěze.

Letos si dali pořadatelé turnaje opravdu záležet. I za velkého přispění klubu FC Hradec Králové čekaly na všechny týmy skvělé ceny. Klub každému týmu věnoval tašku s kalendáři pro rok 2019 a další drobné předměty včetně půllitrů s logem klubu pro nejlepšího střelce a brankáře turnaje. Zbytek cen, ať už flaška pro každý tým, klobásy a především poháry zafinancoval choreo-fond. O další ceny pro nejlepšího střelce a brankáře se navíc postaral ještě projekt FanStore, který věnoval rukavice, klobouček, klíčenky a vlepky!
O diplomy se tentokrát postaral v kolektivu velmi oblíbený grafik Bajke a opět nás nezklamal, díky!

Turnaj proběhl v přátelské atmosféře a splnil to, co jsme od něho očekávali. Vidět se, zasportovat si, dát si pivko s klobásou a ukázat, že fanoušci hradecké kopané mají “votroky” v srdci! Během turnaje si nešlo nevšimnout v týmu nováčka WB v brance našeho Ludvy, který bavil všechny okolo sebe a nechyběla ani několikrát opakovaná “rybička”.
Při závěrečném vyhlašování předávali ceny hráči FC Hradec Králové Jirka Janoušek s Kubou Martincem, kteří byli přítomni v hale na zápasy o umístění a také se podepisovali na kartičky a fotili s fanoušky.

Díky ještě jednou všem a pojďme to zopakovat také v létě!

S pozdravem organizátoři turnaje z řad výboru fanklubu VOTROCI 2000 a členů skupiny Ultras Hradec

—————————————————————————

ZÁKLADNÍ SKUPINY

áčko

béčko

—————————————————————————

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

Čtvrtfinále

 • Notor Fanatics – YUHK 8:0
 • Weekends Brothers – Caps Lock Gang 0:9
 • Démoni – Crime Boys 0:2
 • Hradecká mládež – Union HK 3:1

Semifinále

 • Notor Fanatics – Caps Lock Gang 1:0 po pen.
 • Crime Boys – Hradecká mládež 2:1

O 7-8. místo

 • YUHK – Union HK 0:1

O 5-6. místo

 • Weekends Brothers – Démoni 2:1 po pen.

O 3. místo

 • Caps Lock Gang – Hradecká mládež 1:5

Finále

 • Notor Fanatics – Crime Boys 2:3 po pen.

—————————————————————————

KONEČNÉ POŘADÍ

 1. Crime Boys
 2. Notor Fanatics
 3. Hradecká mládež
 4. Caps Lock Gang
 5. Weekends Brothers
 6. Démoni
 7. Union HK
 8. YUHK

—————————————————————————

 • Nejlepší střelec turnaje: Jaroslav Bitarovec – Hradecká mládež (12 branek)
 • Nejlepší brankář turnaje: Lukáš Hyvl – Notor Fanatics

—————————————————————————

Fotogalerie