22. kolo: FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava 0:1 (0:1)

Důležité domácí utkání s jihlavskými ježky jsme bohužel nezvládli. Nejen, že jsme prohráli a nebodovali, ale už třetí zápas jsme nevstřelili žádnou branku. Naše hra není momentálně vůbec dobrá, chybí nám přímočaré akce, důraz ve vápně, finální přihrávka a klid při zakončení.

Je to v hlavách, když víte, že se můžete dotáhnout na druhou Jihlavu. Na druhou stranu jste pod tlakem, že Jihlavští mohou svůj náskok ještě zvýšit. Bohužel se to naplnilo, když jedinou branku vsítil tečující Klobása mimo dosah Ottmara. Je potřeba vypustit z hlav našich fotbalistů jakýkoliv tlak a ono to přijde. Na podzim jsme hráli uvolněněji, nemluvilo se o postupu. Na jaře jsme se netajili baráží a během tří zápasů se téměř vše změnilo. Jihlava odskočilo, tři týmy se na nás dotáhli bodově, Budějovice už si přímý postup do ligy pohlídají.

Když se nedařilo na hřišti, veseleji bylo v sektoru domácích, kde se sešlo okolo 40 aktivních fanoušků a ti si zápas užívali i přes nepříznivé skóre, a tak by to mělo být v každém zápase.

Nyní nás čekají dva týmy ze spodní části tabulky, už je potřeba se chytit! Ve středu jedeme na Žižkov, v neděli nás doma čeká Chrudim!

Fotogalerie

(autor fotek: Ondřej Littera – fchk.cz)

HOŠI BOJOVAT! NIC NEŽ HRADEC!