V pátek jedeme do Znojma! V autobuse posledních pár míst!

V pátek 23.11. 2018 nás čeká předehrávka 16. kola na půdě týmu 1. SC Znojmo FK.  Proti “okurkářům” jsme hráli ve 2. kole pod malšovickými lízátky a tehdy brali tři body za vítězství 2:1. Tři body bychom chtěli přivézt určitě i v pátek ze Znojma, ale domácí nám to určitě nedají zadarmo. Zápas začíná v 18 hodin.

Na utkání klub vypsal zájezd a nakonec se díky zájmu fanoušků skutečně pojede, což je určitě dobrá zpráva. Kapacita autobusu však stále není zaplněna, a tak pokud máte zájem, hlaste se na mail: michal.petrak@fchk.cz (do mailu uveďte vaše jméno a jste li členem fanklub VOTROCI 2000). Cena zájezdu činí 200 Kč pro členy našeho fanklubu, pro ostatní fanoušky 250 Kč. Pokud máte zájem, neváhejte a hlaste se! Jedeme pro tři body!

Znojmu se letos moc nedaří, zatím okupuje spodní příčky tabulky, momentálně je na 13. místě s patnácti body za čtyři výhry a tři remízy. V posledním zápase však deklasovali v Ostravě vítkovické fotbalisty 0:6.

Hradečtí fotbalisté bojují o příčky nejvyšší a přetahují se s Jihlavou a Českými Budějovicemi o čelo tabulky. Nyní jim patří 3. místo, mají 29 bodů za devět výher a dvě remízy. V 15. kole navíc doma rozdrtili 4:1 rivala z Pardubic!

INFORMACE 

  • Kdy: pátek 23.11. 2018
  • Začátek zápasu: 18:00
  • Doprava: autobus
  • Vstupné: 80,- (studenti, důchodci 50,-)
  • Sektor pro hosty: Sektor je označen nápisem “SEKTOR HOSTÉ”

SPOLEČNĚ ZA HRADEC!