V neděli od 17 hodin všichni na Frýdek-Místek!

Už tuto neděli od 17 hodin budou černobílí fotbalisté bojovat o další důležité body do tabulky. Naším soupeřem bude zachraňující se Frýdek-Místek, který potřebuje body také jako sůl, takže se dá očekávat zajímavé utkání a všichni, kteří se o hradecký fotbal zajímají by neměli na stadionu určitě chybět.

Frýdek-Místek se v tabulce pohybuje okolo spodních pater tabulky, respektive mu teď patří 14. místo. Frýdku se podařilo nyní dvakrát vyhrát. Nejprve porazili 4:1 na Strahově Olympii Praha a v posledním zápase doma porazili na stadionu Stovky Příbram 2:1, což jim zajistilo trochu klidu a náskoku před Vítkovicemi a Ústí nad Labem.

Votroci mají na jaře skvělou formu, doma ještě neztratili ještě ani bod. Krom dvou venkovních zaváhání (Žižkov, Příbram) je to spanilá jízda hradeckých fotbalistů. Naposledy doma roznesli Olympii Praha, kdy nejlepší střelec FNL Honza Pázler zaznamenal hattrick. Votroci budou chtít určitě svou formu potvrdit a do konce soutěže ještě prohnat Příbram i Opavu.

Před zápasem budou v prodeji polštářky s hradeckou tématikou. Výdej bude probíhat před pokladnami v buňce od 16:15 do 16:45. Zde si můžete zakoupit i kloboučky, náramky F.O.P., také šály z naší poslední edice a v neposlední řadě naše nové samolepky, které budou v prodeji i o přestávce v sektoru pro domácí fanoušky.

TAK V NEDĚLI UŽ DŮSTOJNĚ NAPLNIT VÝCHODNÍ TRIBUNU A PODPOŘIT VOTROKY!