Na derby v ČERNÉM a se ŠÁLOU!

V sobotu 24.3. 2018 by se mělo odehrát odložené první jarní kolo. Tentokrát už by mělo vše klapnout, utkání je naplánováno na 10:15 a zápas to bude více než pikantní, protože naším soupeřem budou sousedé z Pardubic.

Soupeř je na tom v tabulce o poznání lépe než vy, což nebývá zvykem. Pardubicím patří s 29 body 4. místo tabulky, naposledy remizovali na půdě Ústí nad Labem 0:0.
Votrokům se nepodařilo navázat na vyhrané utkání s Budějovicemi a na půdě Žižkova s družinou Bohuslava Pilného prohráli 2:0. Chuť si určitě budou chtít spravit právě v sobotním derby, aby se nejen přiblížili v tabulce svému rivalovi, ale také aby potěšili své příznivce.

Vzájemné zápasy s Pardubicemi na jejich půdě

  • 2013 / 2014 -> FK Pardubice – FC Hradec Králové 0:1 (Halilovič)
  • 2015 / 2016 -> FK Pardubice – FC Hradec Králové 1:2 (Holeš, Pázler)

Na zápas se vypravujeme každý po své vlastní ose, nechystá se žádný společný spoj vlakem, ani organizovaný pochod. Do Pardubic vyrážíme jako již tradičně V ČERNÉM a tentokrát SE SPECIÁLNÍ ŠÁLOU (pozn.: šály budou v prodeji u vstupu do sektoru hostí – foto šály ZDE).
U pokladen budete také moci ještě přispět fanouškovi na pokutu ze Zlína, předem děkujeme.

V zápase proběhne již dopředu připravovaná choreografie, tudíž prosíme, dbejte pokynů speakera, ať se vše podaří na sto procent. Nejen při choreografii, ale během celého zápasu se řiďte pokyny našeho lídra, ať je fandění a vůbec celé naše vystoupení na co možná nejlepší úrovni. Jedeme do Pardubic, tak se pojďme ukázat v tom nejlepším světle!

INFORMACE

  • Kdy: sobota 24.3. 2018
  • Začátek zápasu: 10:15
  • Doprava: po vlastní ose
  • Cena vstupného: 100,- , v předprodeji za 80,- ZDE
  • Sektor pro hosty: sektor E (na stání), sektor B (montovaná tribuna)

SPOLEČNĚ ZA HRADEC! DERBY MUSÍ BÝT NAŠE!