27. kolo: FC Hradec Králové – FK Ústí nad Labem 1:3 (0:2)

Ve 27. kole “Votroci” doma nečekaně podlehli zachraňujícímu se Ústí nad Labem 1:3. Soupeř zápas jasně ovládl, měl chuť zvítězit, šel si pro vítězství už od první minuty. Během prvního poločasu si vypracoval překvapivý dvougólový náskok. Po poločase přidal Jabubov třetí zásah hostů. Votroci se probudili až ke konci, kdy snížil Plašil.

Zápas to byl hodně podezřelý, ač už se jednalo o kurz na tento zápas, který se prapodivně před zápasem měnil, tak výkon našich fotbalistů. Nicméně věříme, že v Hradci Králové je fotbal čistý a tyto šaškárny nemá klub ani hráči zapotřebí. Pokud by to tak bylo, tak hazardují s posledními věrnými fanoušky, kteří na Malšovický stadion chodí.

Ve zbylých třech zápasech chceme vidět bojovný výkon, na který jsme byli na jaře zvyklí a byli jsme hrdí fandit našemu týmu. Ač je šance na postup minimální, naším cílem je momentálně skončit v tabulce před sousedním rivalem z Pardubic.