V pondělí na derby všichni v BÍLÉM a se šálou!

V pondělí hradečtí fotbalisté sehrají třetí zápas druhé ligy a nepůjde o zápas ledajaký. Černobílí totiž vyzvou odvěkého rivala z Pardubic, na východočeské derby se dá očekávat výborná kulisa. Do ochozů se totiž vrací po osmi a půl měsících kotel domácích, který se rozhodl protestovat proti vedení jiným způsobem.

Hosté z Perníkova přijedou do Hradce Králové s bilancí jedné výhry a jedné prohry. Nejprve venku nestačili na Olympii Praha ( v loňské sezóně Olympia HK ) a poté si doma poradili s Frýdkem-Místkem. Pikantní zápas to bude také pro Pavla Černého, který strávil v Hradci skoro celou kariéru a v létě odešel právě do Pardubic.

To Hradec ještě letos neprohrál. Po ztrátě dvou bodů z domácího zápasu s Táborskem si “votroci” spravili chuť ve Znojmě, kde zvítězili 1:3. V týdnu se jim pak podařilo postoupit do 3. kola v domácím poháru.

Vzájemné zápasy s Pardubicemi na domácí půdě

  • 2013/2014 -> FC Hradec Králové – FK Pardubice 2:2 (Šisler, Kraják)
  • 2015/2016 -> FC Hradec Králové – FK Pardubice 1:1 (Vaněček)

V pondělí všichni přijďte do kotle v bílém! Sraz v 17:30 na ochozu u sektoru “H”. Šály, vlajky a další propriety, vše samozřejmě s sebou! Derby je na programu od 18 hodin a jako hlavní rozhodčí bude Ardeleánu.

Videopozvánka ZDE

MOBILIZUJTE, VEZMĚTE KAMARÁDY, RODINY, VŠECHNY PŘÁTELÉ! NIC NEŽ HRADEC