3. kolo Pohár Mol Cup: HFK Olomouc – FC Hradec Králové 1:8 (0:4)

Ve 3. kole Pohár Mol Cup nastoupili na půdě třetiligového HFK Olomouc. Hradečtí byli v zápase papírovým favoritem a neponechali nic náhodě. Z Olomouce si odvezli postup do osmifinále za vysoké vítězství 1:8!

Trenér Havlíček opět promíchal trochu sestavou, oproti zápasu s Varnsdorfem také změnil herní rozestavení, což dělá sympatický dojem. Zápasovou zátěž tak dostane více hráčů a zároveň je určitě lepší, když zkoušíme jiná a jiná rozestavení, než hrát stereotypně 4-2-3-1 jako v minulosti. Tentokrát trenér vsadil na útočné duo Pázler – Žondra a ti se mu společně odvděčili hned pěti brankami. O dvě se postaral kanonýr Honza Pázler a Libor Žondra, který se před pár dny trefil za “votroky” poprvé proti Vlašimi zaznamenal první hattricky v černobílém dresu. O další branky se postarali Honza Schejbal, Kuba Šípek a poslední branku vstřelil zkušený Milan Černý. Za domácí tým snižoval střídající Tikeridis.

Votroci tak postoupili hladce do osmifinále poháru. V pondělí je čeká domácí zápas s Příbramí a my pevně věříme, že jim to tam bude takto padat i nadále!

Na poháru v Olomouci samozřejmě nechyběli Veteráni se svou vlajkou, kteří říkají: “nejsnadnější cesta do Evropy je přes domácí pohár”, tak doufejme, že se nám to poštěstí!

NIC NEŽ HRADEC!