Ve středu na pohár s Bolkou!

První zápas čtvrtfinále poháru MOL CUP FC Hradec Králové vs. FK Mladá Boleslav se odehraje ve středu 16.3. 2016 od 17 hodin na Malšovickém stadionu. V neděli jsme smetli Olomouc “B”, kluci mají hlad po dalším vítězství – všichni společně na “Malšák” do kotle!

Hradečtí fotbalisté se utkali se středočeským klubem v zimní Tipsport lize. V lednu na hřišti v Mladé Boleslavi utrpěli debakl 0:7.

Cesta do čtvrtfinále začala v Trutnově. Poté se “votroci” dostali přes Chrudim a Bohemians 1905 mezi nejlepších šestnáct mančaftů. V osmifinále pak na východočeský tým čekala Příbram. První zápas se nepovedl a do Příbrami se jelo se stavem 0:1. Na stadionu u Litavky předvedli hradečtí výborný výkon a po vysoké výhře 5:1 (5:2 v součtu) se radovali z postupu do čtvrtfinále, jenž si ho zahrají po X letech.

Jak dopadne první zápas se dozvíme ve středu krátce před 19. hodinou.

V Mladé Boleslavi se objevuje řada známých jmen. Mezi nejlepší hráče patří jednoznačně exreprezentant Milan Baroš. Proto přijď na Malšák a podpoř hradecký tým v cestě za dalším vítězstvím v pohárovém zápase!
Během zápasu bude opět v prodeji nová “special” edice vlepek. Výtěžek půjde klasicky na Ultras aktivity kotle!

K mání budou také zimní čepky s nášivkou HRADEC KRÁLOVÉ! To vše v prodeji v kotli u stupínku!

 NIC NEŽ HRADEC! VZHŮRU DO EVROPY!