V neděli na domácí půdě klíčový zápas s Karvinou!

V neděli 8.5. od 17 hodin sehrají naši fotbalisté zřejmě nejdůležitější zápas této sezóny. Votroci se představí na domácí půdě a naším soupeřem bude MFK Karviná, která se nachází na třetím místě tabulky FNL a je společně s votroky a Znojmem velkým aspirantem na postup do nejvyšší soutěže. Na podzim jsme v Karviné vyhráli nejtěsnějším rozdílem 0:1, černobílým barvám vystřelil výhru kapitán týmu Pavel Krmaš.

Nedělní zápas bude pro všechny HRADEČÁKY velkou událostí. Hradecký klub na tento zápas připravuje již velmi známou a oblíbenou akci “Na Karvinou vláčkem”. Odjezd je naplánovaný od Muzea Východních Čech v 16.15 a „pod lízátka“ by měl dorazit po dvaceti minutách. U této akce rozhodně nesmíte chybět, vezměte své ratolesti a užijte si černobílou jízdu až ke stadionu. Více informací naleznete ZDE!

562

Na zápas se samozřejmě bedlivě připravují i skalní fanoušci Hradce, kteří budou mít připravenou choreografii a tradičně budou mít v prodeji různé produkty z projektu “Hradečáci”. Prodej bude probíhat klasicky v kotli u stupínku, kde vám budou naši lidé k dispozici.
Koupí produktu podpoříte hradecké choreografie!

hradečáci

Na neděli je objednáno fotbalové počasí, hraje se od tradičních 17 hodin, naším soupeřem bude Karviná, která má stejné ambice jako my! Existuje tedy mnoho důvodů, proč v neděli na Malšáku nechybět!
Společně za vítězstvím, společně za Hradec! 1905! Naše věrnost a tradice je věčná!