Ve čtvrtek do Znojma! Pojede devítimístné auto, dorazte včas!

Po nepříliš pohledném domácím zápase s Frýdkem-Místkem (1:0) nás čeká hned po čtyřech dnech další zápas. Už ve čtvrtek 10. září zajíždí hradečtí fotbalisté do Znojma, které zatím ještě neprohrálo a okupuje horní příčky tabulky. Fanklub VOTROCI 2000 i přes nepříznivý termín chce fanouškům vyjít vstříc a vypisuje na tento zápas autobus!

Na tento výjezd už nevyjede žádná z Karos, takže je větší jistota, že dojedeme. Ve Znojmě je krásně zrekonstruovaný stadion, tým Znojma má ambice postoupit, a tak půjde určitě o zajímavý duel, u kterého nesmíte rozhodně chybět! Hlásit se můžete pod článek do komentářů, na mail: votroci2000@seznam.cz nebo dalšími ověřenými cestami.

• Kdy: 10.9. 2015
  • Sraz: 14:00
  • Odjezd: 14:15
  • Odkud: Lídl (Terminál)
  • Cena: 100 Kč členové fanklubu, 200 Kč ostatní

(Pozn. prosíme členy fanklubu, aby si při vybírání peněz přichystali své kartičky)

• Posádka: Jenda, Bufales 2x, 123.HK, Radek P., Hanz, Jakub, Pája + řidič!

POZOR!!!

Každý fanoušek FC Hradec Králové, který pojede povzbudit svůj tým do Znojma, dostane od klubu 1 VSTUPENKU na pohárové střetnutí proti Bohemians 1905 (středa 16.9.2015) ZDARMA. Vstupenky budou předány přímo na místě, přesněji v kotli hradeckých fanoušků během poločasové přestávky utkání 1.SC Znojmo – FC Hradec Králové.