V neděli proti Táborsku od 14:30 – doraz do kotle!

Čeká nás poslední zápas podzimu. Votroci nastoupí v neděli 22.11. od 14:30 proti Táborsku a zakončí tak podzimní část FNL. Na zápase bude k vidění i choreografie domácích.

V neděli nastoupíme proti neoblíbenému soupeři, kterého jsme zatím stále nedokázali porazit. Tuto nepříjemnou šňůru budou chtít samozřejmě hradečtí fotbalisté přerušit a u toho by jste neměli rozhodně chybět.
Vzhledem k následné dlouhé zimní přestávce je záhodno se s kluky přijít rozloučit a poděkovat za dosavadní průběh sezóny.
Na zápase se bude prezentovat hradecký kotel dlouho očekávanou choreografií s krycím názvem “ZA NAŠE MĚSTO”. Tato akce se plánovala dlouho dopředu, na tzv. “navazující choreografii” jsme připraveni po všech stránkách, tím posledním, co nám chybí k naší spokojenosti, je plný kotel při nedělním zápase “říká jeden z organizátorů choreografie”. Tvůrci prezentace nelení a všemožně akci propagují a sdílejí, už teď se návštěva v kotli odhaduje na dvě stovky a více fanoušků!

Budeme všichni hrozně rádi, když do kotle přijdete i vy, kteří tam normálně nechodíte. Všichni máme přeci stejný zájem, aby vše vyšlo na jedničku!