První výjezd sezóny 2015/16: Členové fanklubu do Táborska za pouhých 50 Kč!

Na první mistrovský zápas našich votroků v nové sezóně, chceme zajistit našemu týmu maximální podporu. Fanklub se proto rozhodl nabídnout členům fanklubu VOTROCI 2000 speciální jízdné autobusem na zápas a zpět za pouhých 50 korun. Ostatní, tedy nečlenové, budou mít jízdné za 150Kč.

Sraz: sobota 8.srpna 10,00 hod u Lídlu na Terminálu

tábor

POZOR: Na speciální cenu 50 Kč dosáhnou pouze členové fanklubu, kteří nedluží příspěvky z let minulých a mají již uhrazeny i letošní příspěvky. Vedoucí zájezdu bude mít vytištěný seznam uhrazených příspěvků, chcete-li jet za pajsku a nemáte doposud uhrazeno, zaplaťe na účet fanklubu příspěvky NEJPOZDĚJI ve středu 6.srpna, protože někdy banka potřebuje až 48 hodin pro připsání peněz na účet. Složit je můžete i v hotovosti, to je možné nejpozději v pátek ráno, ale tato transakce je zpoplatněna asi 80 korunami, výhodnější je určitě zaplatit včas z účtu na účet. Fanklub VOTROCI 2000 děkuje za pochopení.

Hlaste se zde v diskuzi, na gunny77@seznam.cz a dalšími obvyklými cestami.

Posádka: Jenda, Ludwajs, Tomáš 2x, Guvernér 2x, Petry 2x, Icewind, Pája, Kuba H., BW, Sylva 2x, Špína, Kamil, Lhota-k 2x, Zak, Ferneth, cuco, Nirvána, Miloš 2x, Frkola,  David 64, Koutys, NFko, 123.HK, káča 2x, Bohouš 2x, …