Do Bolky holobusem, všichni za kilo! Dva busy pojedou na 100%!

V sobotu 21.2 zahajují naši kluci těžkou cestu jarní částí SYNOT ligy. Fanklub VOTROCI 2000 si je důležitosti úvodního zápasu vědom. Chceme zaplnit maximálně náš sektor a podpořit mančaft v boji o ligové body.A proto máme “akční” jízdné do Bolky a zpět jen za 100 Kč pro všechny.

Fanklubák i nečlen, kilo za cestu!

Chceme tak podpořit i Tvůj výjezd na tento zápas. Nenechte Votroky ve štychu! 

  • sraz: u Lídlu na Terminále v 12,45 hod
  • odjezd: 13,00 hod
  • jízdné: 100 kč

V sektoru hostí budou v prodeji silikonové náramky ULTRAS HRADEC a FUCK OFF PERNÍKOV (50kč/ks) a také nová edice vlepek (2kč/ks). Nákup bude možný u Kuksmana st. a Benzena. Veškerý výdělek poputuje do choreofondu na zápasové aktivity, děkujeme!

Zakoupit si za 200 Kč také budete moci speciální šálu, kterou nechal vyrobit Koule!

SKHK110sala

VŠICHNI DO BOLKY!!! UDĚLÁME POŘÁDNÝ VÝJEZD!!!
Posádka: Pája, Jenda, D.Štěpán, Radous, Icewind, Niki, Standa, milanfchk1905 2x, young ultras 2x, Špína, Honza J., Petry, castorr, JohnyB, Radek P., Bohouš 2x, Verny, Edit 2x, Koule, Sisi 2x, Bajke 3x, Tyran 2x, Dejv-Jarozvěř, A.H., Jerry 3x,  Miloš, Lady Gaga, Michal HK, Alkáč 2x (nabrat v Hořicích), Zajíc, Sanes 2x, Bizon 2x, Milan D., mlade 2x,  Jan P., Sysa, Laca-Dobruska 3x, Lhoták 2x, Nikola P. 2x, Notor Fanatics 3x, Kyslík, Riči, Jája a Pája, Ivuška, Martin Š. 2x, koutys,