26. kolo: FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 1:0 (1:0)

Na Julisku jsme si jeli pro potvrzení “beznaděje”. Samozřejmě, že různé matematické “teorie nereality” dávaly stále nějaké kombinace, variace a permutace pro setrvání Hradce v SYNOT lize, ale ten, kdo naše zápasy vidí na živo měl více/méně jasno.
Dvě prohry v posledních dvou zápasech, dvakrát ztracené vedení o půlce 2:0, skóre z posledních pěti zápasů 4:14 – tím se dá vysvětlit tristní počet příznivců našich černobílých barev v sektoru hostí na Dukle. Přesto jim všem patří velký respekt, že obětovali čas a peníze své víře ve Votroky. Holobus jim tentokrát nepomohl v cestě za zážitky, protože se po strašně dlouhé době zájezd musel zrušit pro nezájem :-( :-( :-(

Čertu žel (jak říká Koule), odměny v podobě vítězství či alespoň dobrého fotbalového výkonu svého týmu se poslední fans-Mohykáni nedočkali. V první půli jsme si vypracovali jedinou šanci, ze které mohl a měl! Trubač vyrovnat na 1:1. Vyrovnat proto, že již od 10. minuty jsme prohrávali po RK Dukláků, když míč našel na zadní tyči připraveného Beauguela a ten nedal Koubasovi šanci – 1:0 pro domácí.

První poločas nepřinesl z naší strany jinak již nic pozitivního, co by stálo za zaznamenání.

To v tom druhém to naopak bylo ještě horší, protože jsme si nevypracovali vůbec žádnou možnost, snad jen s výjimkou trestňáků, ze kterých ale nedošlo ani k ohrožení branky. Domácí gólman Rada se v podstatě pronudil sobotním odpolednem ke 3 očekávaným bodům. Votroci sice ve druhém poločase drželi častěji míč, ale vše končilo zmarem před velkým vápnem domácích. Votrokům se opravdu nic nedařilo a konec byl pro nás vítanou změnou, protože sledovat trápící se kluky na zeleném pažitu bylo smutné.

Nezbývá než doufat, že příští týden, kdy hostíme Baník, vybičují se kluci k lepšímu výkonu. I když na SYNOT ligu můžou Votroci již asi zapomenout, na svoje fanoušky by zapomínat neměli – nezasloužíme si to!!!