Zájezd na repre do Turecka skutečností!

Po problémech se zajištěním vstupenek na kvalifikační utkání Turecko – Česká republika Vám s radostí oznamujeme, že zájezd na tento atraktivní zápas našeho nároďáku se může uskutečnit. Vstupenky se podařilo zajistit a tak se od této chvíle můžete ZÁVAZNĚ hlásit a objednávat si místa v zájezdovém autobuse, který má kapacitu 49 míst. Odjezd bude 8.10. ve 21,00 hod, z Hradce Králové (od LIDLU u terminálu MHD), návrat 12.10. dopoledne.

Jak postupovat: zašli svoje jméno, příjmení, bydliště a datum narození, a ideálně i telefon pro rychlý kontakt s tebou na email gunny77@seznam.cz, do předmětu napiš jasně “Turecko” a prosím jiné věci k tomuto emailu nepřidávejte! Současně s přihláškou zašli částku 3500 Kč na účet : 3657339379/0800. Nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat své jméno a příjmení! Cena zájezdu je včetně vstupenky na zápas, k tomu je třeba mít kapesné, z kterého zaplatíte vstupní vízum (cca 10 euro). Vezměte si proto s sebou buď eura nebo americké dolary, které v Turecku dle potřeby směníte na jejich liry.

Pozor: k vjezdu do Turecka musíte mít platný cestovní pas – nestačí pouze občanka!

Je třeba, aby úhrada peněz byla provedena NEJPOZDĚJI 30.ZÁŘÍ 2014!!! Pokud by se z nějakého důvodu zájezd neuskutečnil, peníze vám budou neprodleně vráceny. Po zaplacení si zkontrolujte, zda je Vaše jméno uvedeno v seznamu účastníků zájezdu na těchto stránkách. Bude to vždy s 2-3 dny prodlením. Jakékoliv dotazy na infolinku zájezdu 777 18 88 97.