V neděli Malšák utichne

V dalším důležitém kole se hradečtí fotbalisté utkají doma s Vlašimí. Na podzim jsme s tímto soupeřem vybojovali remízu 1:1. Bod byl vydřený, jelikož jsme hráli více než poločas v deseti lidech v poli jelikož byl vyloučen Marek Kulič. Jak utkání dopadne tentokrát, to můžete vidět již tuto neděli na vlastní oči od 17 hodin na stadionu v Malšovicích.

DOMÁCÍ KOTEL TOTO UTKÁNÍ BOJKOTUJE!!!

Jelikož nemáme moc možností, jak vyjádřit svou nespokojenost se stavem českého fotbalu a jsme si vědomi důležitostí situace a boje o postup, rozhodli jsme se společně, že tento zápas budeme bojkotovat a sektor pro domácí vlajkonoše zůstane prázdný.

Naší zbraní byly pokřiky na adresu předsedy FAČR Miroslava Pelty, ale kvůli tomu dostal náš klub pokutu a dva zápasy byly dokonce přerušené. Nechceme tak riskovat, že by mohlo být utkání kontumováno ve prospěch soupeře. Tudíž dojde v nedělním zápase k bojkotu, který hráčům moc nepomůže, ale nemůžeme jednat jinak.

Žádáme tímto všechny fanoušky, kteří chodí do sektoru pro domácí, aby v neděli zaujali jiná místa na stadionu, aby měla celá akce smysl.

vlašim

Závěrem:

  •  Snad zůstane pouze u jednoho zápasu!
  • Prosíme všechny kotelníky, aby v neděli pověsili své vlajky tradičně na plot, budeme tak s hráči bojovat o tři body alespoň na dálku
  • Během zápasu budou naši lidé na ochozech prodávat opět samolepky, placky a magnetky