S lodivodem do Zlína

V 28. kole narazí “votroci” na soupeře, který v poslední době hraje velmi slušně. Tým Martina Pulpita již pět zápasů neprohrál a vyhoupl se na desáté místo v tabulce. Tuto sérii budou ovšem za každou cenu muset přerušit hradečtí votroci, kteří pojedou do Zlína pro důležité tři body do tabulky. Prohru si vůbec nepřipouštíme, to by znamenalo konec šancí na postup do nejvyšší soutěže. TIPOVAČKU posílejte jako obvykle. koty I ty můžeš být u toho, jelikož fanklub VOTROCI 2000 pořádá na tento důležitý zápas zájezd. Odjezd holobusů bude v sobotu 24.5. 2014 v pravé poledne (12:00) od Lídlu (Terminálu). Odjezd klubového autobusu je ve 13,00 hod od pokladen stadionu “Pod lízátky”. CENA VÝJEZDU

  • člen fanklubu – 50 kč
  • nečlen – 100 kč

Hlásit se můžete tradičně na mail: gunny77@seznam.cz nebo zde do komentářů. Kdo chce jet autobusem pro rodiny s dětmi, musí to napsat do mailu, jinak je automaticky psán do holobusů.

Do Zlína vyráží: Koty, Kuksman st., Hurvajs, Kuksič 2x, Chachar, Edit, Radous, Vítek, Bajke 2x, Jakub Kov., Icewind, Zajíc, Leniii 2x, Verny, Milan D., Bizon, Sýsa, UJHK 4x, NF, JohnyB, DanHK, MichaHK, Brain, Jerbek,  Gaizka, rossi 3x, Pajan 2x, Petr M.,  Bohouš, Milda, Jerry 3x, Ojas 8x, Joseph 2x, Jarozvěř, Dan 2x, Kyry, Hauka, Láďa z Roudnice, Káča, ahru, Michal M., Joska z Lípy, Opatky 3, Nirvána, Manekyn 4x, Notor Fanatics 2x, Špína, Hošan, JardaVotrok, Jesika + Šaneš, Bublik 2x (79 fans)