Černobílá vlna se valí na Brno! + TIPOVAČKA!

“Brno je zlatá loď” , zpívá Ivan Mládek. Pro Votroky je Brno v poslední době místem podařených fotbalových výjezdů. Umíme tam zahrát a pevně věřím, že ani za týden nepojedeme domů bez bodů! Proti Lubošovi bude na lavičce trenérská persona – kapelník Kotal. Ale náš mladý lodivod jistě už s Bogasem vymýšlí, jak Brno porazit.

Pojeďte s fanklubem na první ligový výjezd! Holobusy už netrpělivě čekají na fanoušky Votroků! Fanklub vypravuje zájezd a škoda pro každého, kdo bude v Brně chybět. Kdo chce s námi jet, má skvělou možnost.  A opět můžete posílat tipy na výsledek zápasu na gunny77@seznam.cz, do předmětu pls “tipovačka”.

Fanklubák platí 200 korun, nefanklubáci pak 250 Kč. Odjezd od Lidlu vedle terminálu je v sobotu 2.srpna v 11,30 hod. Zápas začíná v 17,00 hod, cestou se zastaví na občerstvení, díky sobotnímu termínu je neděle na relax :-) .

Hlaste se buď zde v diskuzi, nebo na email gunny77@seznam.cz.

přihlášení: Koty, Bizon, Bajke, Milan D., Michal, Radous, Leniii 2x, Hamplik, Joska z Lípy, Deny, Jarozvěř 5x, Kuksič 3x, 123.HK, Ojas 2x, shs 2x, Verny, Jakub K., Icewind, Edit, šaneš a Jesika, Castorr, david64 2x, Jirka Svinary 2x, Vítek, Bohouš 2x, Filip M., Hauka, Milan 2x, Petr M., Kyry, Jerry 2x, Sýsa (47)