20. kolo: FC Hradec Králové – SK Varnsdorf 3:1 (3:0)

Dnešní zápas byl opět dalším krůčkem k vytouženému postupu. Na soupeře si naši kluci věřili, vždyť na podzim mu nastříleli tři branky a dnes tomu bylo stejně, když “votroci” porazili Varnsdorf 3:1.

Zápas

V dnešním utkání jsme se dokazovali prosazovat při standartních situacích. První brankou otevřel skóre reprezentant Tomáš Holeš, který si naskočil na centr Máry Kuliče a poslal votroky hlavou do vedení – 1:0. Za pár minut slavili hradečtí další branku, když se tentokrát prosadil nahrávač první branky Kulič, který propasíroval míč za Porcalova záda – 2:0. Šancí přibývalo, diváci se fotbalem skvěle bavili. Do poločasu padla ještě jedna branka a opět to bylo do sítě hostů. Po odvráceném centru si míč našel David Vaněček a bombou zvýšil stav utkání – 3:0.

Naši trenéři museli být dnes s hrou spokojeni, jelikož stejný výkon jsme předváděli i ve druhém poločase. Soupeř mohl domů odjet s debaklem, ale naši střelci byli štědří. Největší šanci nedal ke konci “Maňas”, když trefil tyč. Ještě před touto šancí se podařilo po rohovém kopu snížit hostům na 3:1 s tímto výsledkem utkání i skončilo.

Fandění a vše okolo

Na stadion si našlo cestu pouhých 2082 diváků, ale všichni věříme, že v dalším domácím zápase už bude návštěva opět o pár stovek vyšší.

Hosté se usadili na východní tribuně, do klece s ostnatým drátem se jim asi příliš nechtělo. Zahlédli jsme jich celkem pět, možná jich bylo i více. Samozřejmě si nic nepřipravili, ani nefandili, ale opět mají plus, že vůbec přijeli. :-)

Domácí kotel se schází v počtu okolo sto padesáti hlav. Zkoušíme nový chorál, který se prakticky od začátku chytá a na konci zápasu se jede osm minut v kuse, přidává se i západní tribuna. Během zápasu je vidět devadesát vlajek na tyčích a také jedna prezentace. Vytažen je A.M.F. míč + NAŠI RADNÍ JSOU ULTRAS, BOJUJÍ MALŠÁKEM PROTI MODERNÍMU FOTBALU (kdo to nepochopil, tak je to ironie, že furt hnijeme na rozpadajícím se Malšáku). :-) Fandění je na slušné úrovni, co se týče bubeníka, tak ten zaslouží velkou pochvalu, jak skvěle udával rytmus. Rozeřvávači ještě mají rezervy, ale to se snad vše vyladí a příště to bude ještě lepší.

Závěr

  • Koukatelný parádní fotbal se spoustou gólů – PARÁDA!
  • Díky všem z kotle, že jste ze sebe vydali maximum, ale příště zkusíme ještě trochu zabrat
  • Na dalším domácím zápase bude překvapení
  • Do choreofondu se vybralo krásných 1548,-. Holky děkujeme!
  • Nyní už se samozřejmě hlaste do Sokolova, musí nás jet hodně, ať ty tři body uvezeme :-)

Fotky (Luboš Lorinc, votroci2000, Region1905, podlízátky)