Výjezd “votroků” do Perníkova

Dne 20.1. se naskytla výzva pro jakéhokoliv “votroka” vyrazit do Pardubic podpořit Hradecké lvice. Kolem jedné se scházíme na vlakovém nádraží v počtu kolem padesáti lidí. Překvapivě nikde nezaznamenáváme policii. Kupujeme jízdenky a nastupujeme do vlaku, kde na nás čeká další početná skupina hradeckých. Cestou se skvěle bavíme, zpíváme a těšíme se na zápas.

Po příjezdu do města perníků sedáme na autobus, který nás odváží do hospůdky U Vatikána. Zde popíjíme, zabékáme, zafandíme biatlonistkám v TV a zhruba o půl 4 vyrážíme na místo konání. Za doprovodu policie, pyra a skandování jdeme do haly na Dašické, kam přicházíme po pár minutách. Kupujeme vstupenky a seskupujeme se ve vyhrazeném prostoru. I s autoposádkami je nás nakonec kolem stovky, jsme sladěni do černé barvy a vyvěšujeme několik nových vlajek.

Zápas začal a hned bylo jasné, kdo je tu doma. Užíváme si celé utkání od začátku až do konce. Objeví se i choreografie v podobě šál v městských barvách. Po celý zápas a hlavně na jeho konci létají vzduchem papírky.

Holky s přehledem vítězí, poděkujeme jim a vyrážíme.
Než zamíříme na nádraží, tak jdeme k ČEZ ARENĚ podívat se na hokej. Bohužel nejsme vpuštěni, tak čekáme až bude přestávka. Během ní si vyměníme s místními domorodci pár slov a za doprovodu policie odcházíme k nádraží a opouštíme Pardubice u Hradce.

Fotky z výjezdu najdete zde:

http://www.medialistnews.cz/fotoalbum/sport/v-pardubicich-vitezne/

https://www.dropbox.com/sh/b49zlhhlu5pf3sc/OGKh1zh2rJ