Votroci mění trenéry – tým přebírá trio p+p+p !

Po výprasku na domácím hřišti od pražské Dukly, kdy hra a  nasazení mančaftu zklamaly fanoušky i diváky na Malšáku, skončil z rozhodnutí představenstva FC HK a.s. na pozici hlavního trenéra Jiří Plíšek, s ním byl odvolán i asistent Medynský.

Novým hlavním trenérem byl jmenován po následném jednání dosavadní trenér naší juniorky, Luboš Prokopec. Ve 31 letech se Luboš stává historicky jasně nejmladším trenérem v naší nejvyšší fotbalové soutěži.   Jeho asistentem byl jmenován, na Lubošova přání, Bohouš Pilný. Druhým asistentem a trenérem gólmanů je i nadále Zenga Podhajský.

                                HRADEC NYNÍ POVEDOU HRADEČÁCI – TRIO P+P+P 

První trenérské krůčky Luboše Prokopce jsem osobně sledoval před 15-ti lety, kdy začínal jako asistent trenérského nestora pana Josefa Součka v hradecké Olympii u nejmenších elévů.

Již tehdy bylo jasně vidět obrovské zaujetí pro trenérskou práci a je obdivuhodné, co Luboš Prokopec již v Hradci dokázal.

Je po panu Škorpilovi teprve druhým trenérem, který získal pro náš klub mistrovský titul s dorostem. Po tomto velkém úspěchu převzal nově vzniknuvší tým juniorky a z něj tedy nyní přechází k A-týmu.

Luboš Prokopec

Luboš Prokopec

Luboši, mnoho úspěchů, ať se Ti daří a upřímně Ti přeju, aby Tvá trenérské hvězda zářila stále jasněji a výše.

Zdroj: http://www.fchk.cz/A-tym/Novinky/Predstavenstvo-FC-Hradec-Kralove-a-s–odvolalo-tre.aspx