Prohlášení fanklubu VOTROCI 2000

Výbor fanklubu VOTROCI 2000 se na svém zasedání dne 7.června 2013 zabýval sestupem FC HK z Gambrinus ligy a souvisejícími událostmi. Jako reakci na spekulace o možném odvolání generálního ředitele Ing. Richarda Jukla vydává fanklub toto prohlášení.

Fanklub VOTROCI 2000 nadále podporuje Ing. Richarda Jukla jako generálního ředitele FC Hradec Králové a.s., a to i přes sestup týmu z Gabrinus ligy. Vnímáme jej jako člověka oddaného Votrokům a věříme, že díky svým zkušenostem dokáže klub vést k jeho prospěchu, spokojenosti fanoušků a příznivců fotbalu v našem regionu i v následujícím období. Oceňujeme  jeho úsilí o zdárné řešení výstavby nové fotbalové arény Votroků a  osobnost Ing. Jukla  je pro nás zárukou zachování kontinuity přípravných prací směřujících k zahájení  její  výstavby.

Fanklub VOTROCI 2000 se jednoznačně distancuje od organizace a používání pyrotechniky ve druhém poločase utkání s Viktorií Plzeň. Fanklub to vnímá jako spontánní projev nespokojenosti některých fanoušků s jarními výkony týmu a zároveň jako reakci na celkově morálně zoufalou situaci ve vedení FAČR.  Podle našeho názoru se právě tato situace negativně dotkla i řízení zápasů našeho klubu v některých utkáních Gambrinus ligy. Proto fanklub VOTROCI 2000 jednoznačně podporuje současnou iniciativu deníku SPORT „DEJME KMOTRŮM ČERVENOU“.

za fanklub VOTROCI 2000

Jan Kotouček – předseda

votroci2000@seznam.cz