Pozvánka – Předvánoční pyroshow na Malšáku

Hradečtí “ultras” zvou všechny příznivce hradecké kopané (fanoušky, hráče, klub) na “Předvánoční pyroshow na Malšáku”. Akce se uskuteční po zimním halovém turnaji fanoušků, který se odehraje 21.12. 2013 v hale TJ Slavia. Poté se všichni společně přesunou na Všesportovní stadion v Malšovicích, kde proběhne od 18:00 předvánoční pyroshow.

Na tuto akci budou potřeba desítky zodpovědných lidí. Celá akce bude trvat několik minut. Akce bude k vidění na západní tribuně (tam, kde je sektor domácích). Ti, kteří budou chtít akci pouze přihlížet, budou mít svá místa na východní tribuně. Nikdo nebude smět na hrací plochu!

Akce se připravuje dlouho dopředu, k vidění bude veliká plachta, vlajky na plotě, několik ohňů, světlic a další pyrotechniky.

O akci je informován ředitel klubu Richard Jukl a také vedoucí stadionu Milan Ptáček, kteří nás podporují, ale musíme splnit jejich podmínky, které jsem již uvedl.

Pokud by měl někdo zájem podpořit tuto akci, můžete zaslat třeba jen drobnou peněžní hodnotu na uvedený účet: 239030877 / 0300.

Děkujeme Ultras Hradec