Pozvánka na hradecké lvice – play off

Mimo fotbalu si mnoho hradeckých fanoušků oblíbilo také basketbalová utkání hradeckých lvic, které si bojovnými výkony zasloužili obdiv a podporu publika. Poslední utkání skupiny A1 bylo již odehráno, nyní lvice potřebují podporu do dalších bojů, jelikož přichází na řadu play off s Valosunem Brno!

První domácí utkání se odehraje v úterý 2.4.2013  v 18:30 a další hned následující den ve středu 3.4.2013 také od 18:30. Na obě utkání jste srdečně zváni, ovšem pozor, nezapomeňte si doma bílá trika!

Hradecké lvice

Hradecké lvice

Všechny fanoušky hradeckých zve na utkání pivotka Klára Rosenbaumová.

Jménem Hradeckých lvic bych Vám chtěla moc poděkovat za podporu a energii, kterou jste nám dosud dodávali jako šestý hráč. Moc si toho ceníme a vážíme!
V úterý a ve středu (2. a 3.4.) nás čekají dva těžké a velice důležité zápasy s Valosunem Brno. Bude to boj, pot a dřina!!! Potřebujeme dvakrát vyhrát doma, protože venku je to těžké a přesvědčily jsme se o tom, když nás vyřadily z boje o pohár. Moc nás podpora každého z Vás nakopne a pomůže k lepšímu výkonu. Přijďte nám pomoci a staňte se našim šestým hráčem!!

Kubík

Kubík

 

S utkáním je také spojena akce se sbíráním plastových víček pro Kubíka, který bohužel trpí dětskou mozkovou obrnou.