NA ZABÍJAČKU ZVE JOSKA Z LÍPY !!!

Jak již bylo hozeno do éteru při posledním ligovém zápase doma s Karvinou, Joska z Lípy – náš nejstarší žijící fanklubák , nás pozval na předvánoční masopust. Ten se bude konat u něj doma na statku v Lípě pod Chlumem v sobotu 14.12., kde pro NÁS zabije 168 kilového čuníka.

K dispozici tak bude prdelačka , jitrnice, prejt ,kroupy, tlačenka, pečené maso,guláš a možná ještě něco navíc. V hospodě u jeho vily, kterou si fanklub celou pronajal včetně zázemí a obsluhy, si to dáme. Kapacita je však pouze 80 míst k sezení .Bude tam nekuřácká a kuřácká část. Tři druhy piv: 11° polotmavá, 12° VOTROK, 13° vánoční speciál., nealko, víno, kořalka. Alkohol si můžete přinést i vlastní, pokud máte kamarádům, co nabídnout ( jako na výjezdu).

Vše co se týče jídla je pro členy fan-clubu VOTROCI 2000 zadarmo. Pivo: veškeré druhy za 20,- kč. Ostatní ceny budou menší než je obvyklé v hospodách.. Akce se mohou účastnit i nečlenové. Při vstupu do hospody ale bude od nich vybírán poplatek 50,- Kč. Určitá režie spojená s otevřením jinak zavřené hospody vznikne. Nemůže ji rovnat pouze fanklub, to každý jistě chápe. Jste všichni srdečně zváni bez rozdílu, tak, jak to Josef chce. Je však potřeba si zajednat místo, kapacita je omezena. A tak napište Gunnymu stejně, jako když se hlásíte na výjezd a objednejte si místa. Hospoda se otevře v 11,00 hodin. Konec po snědení prasete a vypití všeho alkoholu. Odvoz do Hradce zajištěn za 50,- kč na osobu. Min. 4 osoby do auta. Vše věcí dohody.

Kromě neformální zábavy,setkání fanoušků, bude hlavním bodem programu rozlosování týmů do skupin zimního halového turnaje na Slavii. Na televizi v hospodě také poběží některé slavné zápasy z historie našeho klubu nebo sestřihy ročníků. Bajke přislíbil dorazit s úplně novým filmovým materiálem –  VIDEOKLIP HARDBASS HRADEC!!!

P.S. Na závěr jedno Joskovo skromné přání, které si přál vzkázat : Prej ať to prase sežerem a pořádně se vožerem . Tak Vám to vzkazuju. Váš J.C.

kdo jde na hody: Koty 4x, Bajke 2x, Gunny 2x,  Casstor  2x, NF, Hauka,  MiKy, Alda, Sisi a Vítek, Koule, Hanz, Radous, Benzen 4x,  Neťas, Čert, JohnyB, Maty 2x, Májos 6x, Jánoš 2x, Joseph 2x, Zdeněk 2x, BW a Edit, Švéd, Miloš 3x