Akce Výjezdník 2013 se spustí prvním zápasem v Jihlavě

Podpoř Votroky v těžkých jarních bojích na soupeřových hřištích a získáš atraktivní odměny v rámci akce VÝJEZDNÍK 2013

Klub FC Hradec Králové, ve spolupráci s Fanklubem VOTROCI 2000, připravil pro jarní polovinu ligové sezóny akci VÝJEZDNÍK 2013. Klub tak opět chce podpořit a poděkovat těm fanouškům, kteří jezdí se svým týmem pravidelně na venkovní zápasy. Garantem a koordinátorem akce za fanklub, který bude s fanoušky komunikovat, bude opět Fanda Řehounek.


Pravidla jsou jednoduchá:

1) nejpozději do pátku 22. 2. 2013 do 12,00 hodin pošli na email  gunny77@seznam.cz  přihlášku do akce, kde bude jméno, příjmení, přezdívka (ta bude určena ke zveřejnění na webu), email a popř. telefon.

2) podporuj Votroky a sbírej své vstupenky z venkovních zápasů Votroků a po ukončení jarní sezóny pak budeš vyzván k jejich odevzdání (v případě zájmu ti budou po ověření opět navráceny). Počítají se všechny jarní ligové zápasy ( t.j. Jihlava, Ostrava, Brno, Liberec, Teplice, Budějovice a Slávia) a pohárové utkání v Plzni, celkem tedy jde o 8 zápasů.

 

Jaké jsou pro „výjezdníky“ připraveny ceny? Věříme, že jsou opravdu lákavé. Pro všechny fanoušky, kteří prokazatelně podpoří Votroky alespoň v 5 zápasech z 8, je připravena sleva 50% z ceny celoroční permanentní vstupenky FC Hradec Králové pro sezónu 2013-2014 a originální památeční půllitr, který bude zcela unikátní (vypískované velké logo klubu s nápisem Výjezdník 2013). Jedinou možností, jak jej získat, je aktivní podpora Votroků v rámci vyhlášené akce!

Ale to není vše, je připraven i BONUS:

Fanoušci, kteří pojedou s Votroky na min. 6 ligových zápasů + pohár v Plzni, obdrží ještě další speciální odměny: budou VIP hosty klubu FC Hradec Králové při vybraném domácím soutěžním utkání v následující sezóně 2013/2014 a hlavně – dostanou příležitost být s týmem na lavičce při vybraném soutěžním zápase, celých 90 minut v neopakovatelném prostředí naší lavičky, s hráči a realizačním týmem! Klub si pouze vymiňuje právo, v případě velkého zájmu o jedno utkání, určit osobu, která bude oprávněna cenu na dané utkání využít. Na lavičce může být pouze jeden fanoušek.

Těšíme se na Vaši účast v akci pro výjezdníky.