Votrokům Ščasného tepláky slušely – máme 3 body!

Nový reportér Kuksman ml. píše:

Po reprezentační přestávce hostili Votroci doma Teplice. Severočeši pod koučem Ščasným ožili a jak bylo známo, tak do Hradce nejeli na výlet. Hradečtí poslední zápas na Julisce pořádně zpackali a tak si chtěli udobřit své fanoušky. 
Do zápasu vstoupili naši borci skvěle útočně naladěni a hned v páté minutě jsme viděli první střelu, kterou chytá Grigar. Další šance už končí brankou. Po stříleném centru Štěpána se prosadil Pavel Dvořák.

Poté domácí už tolik aktivní nebyli, ale ani severočeši dopředu nic nepředvedli a tak se odehrával zápas spíše ve středu hřiště.
Druhý poločas byli aktivnější tepličtí, kteří svou největší šanci naštěstí neproměnili, když Jarolím z dobré pozice minul branku Tomáše Koubka. Po jeho šanci zase urputný boj ve středu hřiště.

Deset minut před koncem zápasu byl ve vápně faulovaný Pavel Dvořák a rozhodčí Adam nařídil pokutový kop. Ten proměnil Dušan Uškovič. Zápas už se poté spíše dohrával, tepličtí skoro nic nepředvedli.
Návštěvnost na stadionu Pod lízátky byla lehce přes tři tisíce, domácí kotel nejprve bojkotoval začátek utkání (10 minut), kvůli výkonu na Dukle, ale poté už hnal své borce jako v každém zápase za třemi body. Votroci si připravili i jednu choreografii, když vytáhli plachtu se známými postavami Sylvestrem a Tweetym, která byla doplněna nápisem “FOTBAL NENÍ POHÁDKA”. Dále se hradečtí prezentovali tradičně vlajkami. Hostů z Teplic přijelo jen pár jedinců, pověsili vlajky a byli občas trochu slyšet.
Závěrem děkujeme našim klukům za 3 body a příští týden již valíme všichni na Slovácko!

 

FC Hradec Králové–FK Teplice

2 - 0


Sestavy

Domácí Hosté
T. Koubek - T. Holeš , P. Jánošík , M. Fukal , J. Poděbradský - H. Harba (90. M. Pávek ), R. Hochmeister , J. Šisler , V. Štěpán (80. E. Halilovič ) - P. Dvořák , D. Uškovič (90. T. Strnad ) T. Grigar - T. Vondrášek , P. Lukáš , M. Lüftner , V. Ježdík - E. Vůch (83. A. Melunovič ), M. Jarolím , A. Ljevakovič , Š. Vachoušek , J. Podaný (68. A. Kerič ) - A. Mahmutovič

Góly

Vstřelené branky.

Karty

Obdržené žluté a červené karty

Návštěvnost

Návštěvnost stadionu.

Rozhodčí

Zápas pískali.

 

Kuksman ml.