VIKTORKA A PÁRTY,

Nejprve pár fotek z Šiškova .

A slíbená písnička od Horkýže Slíže je tady  .

Extra VELKÉ poděkování Vojtovi, Mrazíkovi a Zelímu, kteří s námi zůstali dlouho na afterpárty a povídali si s fans “do roztrhání těla” .

A teď již popořádku…. Dva busy a cca 40 kousků ve vlaku (těším se na Bajkem slíbené super videjko  :-) ), pár aut – to bylo suma sumárum víc než 130 hradeckých fans v hledišti. Úsměvné tvrzení domácího počtáře, který se snažil namluvit světu, že zápasu je přítomno 890 diváků nemůžu brát vážně, lidi se dali spočítat a bylo jich tak 4 sta, v hledišti měl kotel Votroků jasnou převahu.  Zápas opět ukázal v plné nahotě naši bolavou patu – střílení gólů. Reálně jsme mohli dát 5 kousků, i 8 bylo možných, nakonec jsme takovým trochu náhodným polovlastňákem alespoň vyrovnali. Vojta dal 6 gólů a v mých očích tak je jako střelec před Dvořkou, který dal 7, ale včetně penalt. Na Šiškově měli tutovky oba a oba je zahodili, stejně tak Zelí, Malina a megapalič Šisler . Při pozápasovém hodnocení kapelník stále ještě obracel oči v sloup nad naší ne-koncovkou. Ale nevadí, záchrana se podařila, tým i trenér si po zápase přišli s kotlem Votroků užít vydřenou ligovou příslušnost a valilo se za Johnem Cotym na afterparty Votroků do Lhotky. Muzika, návštěva některých hráčů a realizačního týmu, pivo, guláš a již zmíněná trojice nejstatečnějších, diskutující s námi do roztrhání těla, společné fotky, moje první setkání s paní Marjánkou :lol: – věřím, že se dobře bavili všichni.

Nezbývá než  popřát kapelníkovi a Šmauzovi úspěšnou misi v Peltově, našim hráčům pěkné dovolené a hlavně pevné zdraví, no a novému panu trenérovi a Ríšovi šťastnou ruku při hledání a nalézání posil do nového ročníku. Taky přeju Bradkovi a Rumovi, aby se jim dařilo v nových (doufám že zahraničních !) štacích co nejlépe.

Na závěr moje osobní poděkování Milanovi Šedivému za spolupráci a vám všem, kteří jezdíte a chodíte podporovat Votroky, vytváříte atmosféru na stadionu, špórujete kačky, aby bylo na výjezd, trávíte hodiny a hodiny přípravou chorea a milujete VOTROKY.

NIC NEŽ HRADEC !!!