Vážení fanoušci hradeckých Votroků, kamarádi !

Představujeme Vám novou podobu webu fanklubu VOTROCI 2000. Starší verze nám sloužila věrně mnoho let, ale zastarala a neodpovídala již potřebám fanklubu prvoligového týmu. Přikročili jsme tedy k jeho totální proměně a věříme, že se Vám nové stránky budou líbit a naleznete zde zajímavé informace o našem milovaném týmu hradeckých Votroků.

V této chvíli ještě nefungují všechny odkazy, ale to zásadní již běží a jednotlivé rubriky budou postupně naplňovány. A proto nabízíme každému, kdo by se chtěl na obsahu našeho webu podílet, aby kontaktoval vedení fanklubu VOTROCI 2000 a stal se jedním ze členů redakce stránek. Přispivatelem na náš web ale může být každý – stačí se jen zaregistrovat a stát se naším „blogerem“ (viz rubrika blogy). Podrobný návod na registraci blogera bude uveřejněn v příštím týdnu. Chystáme se také nabídnout možnost blogovat pro významné osobnosti, ať již z veřejného života, tak z klubu FC HK a hráčů.

Naše nové stránky nemají v úmyslu být konkurencí stávajících stránek fanoušků, z nichž skvěle fungují „podlízátky“. Proto jsme zde neotevřeli diskuzní fórum, ale samozřejmě můžete své názory projevit v diskuzi přímo pod články.

Přivítáme Vaše podněty a připomínky, které povedou k dalšímu zkvalitnění webu fanklubu.

S pozdravem NIC NEŽ HRADEC !

Výbor fanklubu VOTROCI 2000