V neděli do Jablonce, ale již v sobotu derby v Pardubicích !

Ve 27.kole nejvyšší fotbalové soutěže v ČR zajíždí Hradečtí na severočeskou půdu do Jablonce. Osmý tým tabulky přivítá na svém stadionu jedenáctý tým ligy.

Jablonci se v posledních zápasech moc nedaří za posledních 9 zápasů získali Jablonečtí jen 6 bodů. Na tým, který se měl prát o poháry je to moc málo. V posledním zápase prohráli po menší přestřelce v Teplicích 2:3. Hradečtí v posledním kole prohráli na domácí půdě 0:1 s Plzní.    

Posledních 5 zápasů:

Jablonec: 1-0-4   8:13  3body

Hradec:  2-0-3      5:3    6bodů

Vzájemné zápasy: Od posledního postupu do Gambrinus ligy se Hradečtí v lize utkali s Jabloncem třikrát. Vyhráli, remizovali a prohráli. Prohra přišla loni na jaře, kdy nás Jablonec v Chance aréně rozstřílel 7:0.

Duel mezi Jabloncem a Hradcem Králové bude pískat jako hlavní rozhodčí Příhoda. Na čarách mu budou pomáhat Gallo s Chytilem. Jako čtvrtý rozhodčí je “náš oblíbený” pan Adam.

Na sever Čech se chystá i početná skupina hradeckých příznivců, kteří vytvoří Hradci domácí prostředí.

DIVIZE C – V sobotu 28. dubna 2012, v rámci 23. kola,  zajíždí rezerva Hradce Králové na půdu do Pardubic. Kdo by měl zájem je jet podpořit, tak sraz v 15:15hod před halou Hlavního nádraží v Hradci Králové. Odjezd vlaku v 15:30hod. Zpátky vlak z Pardubic jede v 19:35.

FK Pardubice B – FC Hradec Králové B

Kdy: 28. 4. 2012, 17:00

Kde: Pardubice, Pod Vinicí (psali mi z fk pce)