V LIBERCI 75 MINUT PŘI ZDI

Fakt nevím proč. Jasně, Sudety jsou na druhém fleku Gambáčligy, ale první zápas jara je vždy trochu loterie. Nebál jsem se o výsledek, ani o hru. Byla to chyba. Výsledek je špatný a hra stála taky za málo, tedy 75 minut. Čeho se kluci lekli, nevím. Terén byl pro oba týmy stejný, ovšem je fakt, že domácí se na něm pohybovali jako ruská baletka v Bolšom těátre, zatím co Votroci klouzali, jako první se natáhnul myslím Fuky. :roll:                                                      Mělo nás zdobit nasazení, to ale předváděli domácí jasně větší, a protože k tomu přidali i fotbalový kumšt, slušně nás větrali, až se Breznaník parádně trefil. Mlaďoch co ho celý poločas nestíhal to měl opravdu těžké, náš kapelník to s jeho nasazením nevyhrál. Koubys chytal slušně, obrana nic extra, záloha nebyla, takže jak hodnotit útok, když téměř nedostal balón? Přesto mě Mrazík nezklamal, měl snahu se rvát i s přesilou, ale nedostal prostě merunu.

Druhá půle mohla být lepší, kdyby Bradka fantasticky nezaútočil na vlastní bránu. Jeho uvolnění Štajnera bylo famózní, ale těžko ho za to pochválit.  Když už jsme konečně začali hrát, přišla červená pro Sašu. Podruhé padat neměl, tu první si vykecal – ale zlobil se oprávněně, za bránou bylo úplně jasně vidět, že ho sudeťák podržel. Super trefa Hofiho nakonec černobílá srdce potěšila, kdyby Klapíňo líznul hlavou tuším Štěpánův centr, mohli domácí zaplakat. Nakonec jsme ten třetí stejně dostali.

Domácí byli lepší, prohra je zasloužená. Ze Sralty zatím nejde strach, navíc se slušně vykartovala, takže úspěch Votroků v pátek není nedosažitelný. /vodní sestava asi dočká změn, tak jak se bude uvolňovat marodka.

Kotel nebyl špatný, těžko se rozehřát, když borci na place nedřou. Osobně nechápu ty dýmovnice, štve mě bučení na Gebre, dobrýho z toho nebude nic. Naopak – pochvala pro Kuksmana za choreo a Bajkemu díky za video.

NIC NEŽ HRADEC !